15 грудня 2021, 14:37

Перші новини від Зеленського з Брюсселя, де відбулася його зустріч із президентом ЄС

Володимир Зеленський очікує від лідерів Євросоюзу чіткого сигналу для РФ щодо неприпустимості нової ескалації.

Перші новини від Зеленського з Брюсселя, де відбулася його зустріч із президентом ЄС

У середу, 15 грудня, президент України Володимир Зеленський, який прибув до Брюсселя на 6-й саміт "Східного партнерства", провів зустріч із президентом Євроради Шарлем Мішелем.

"Діалог.UA" пише про це, посилаючись на Twitter президента.

Зеленський зазначив, що у розмові говорив про прагнення України до повного членства у ЄС, а також ситуацію з безпекою на східних кордонах України. Лідери зійшлися на думці щодо необхідності продовження спільних зусиль з метою недопущення ескалації конфлікту.

"Ми очікуємо на чіткі сигнали після зустрічі Європейської ради 16 грудня з приводу неприпустимості ескалації", – написав президент.

Як повідомляється на сайті глави держави, Зеленський наголосив на важливості визначення стратегічних цілей Східного партнерства, зокрема щодо відносин між Європейським Союзом і державами "Асоційованого тріо".

Раніше Зеленський поставив питання російському суспільству на тлі загрози вторгнення РФ до України. Президент розповів про можливу кількість людських втрат з обох боків у разі повномасштабної війни нашої країни із РФ.

Нагадаємо, помічник держсекретаря США Донфрід без жодного слова залишила будівлю МЗС РФ у Москві після бесіди з Рябковим.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини