15 грудня 2021, 13:58

Мер Дніпра Філатов назвав Гордона "повією" та пройшовся по інтерв'ю з Богданом

Філатов неприємно висловився про Гордона та Богдана, чиє інтерв'ю напередодні було опубліковано.

Мер Дніпра Філатов назвав Гордона "повією" та пройшовся по інтерв'ю з Богданом

Мер Дніпра Борис Філатов дав характеристику телеведучому та журналісту Дмитру Гордону та колишньому голові ОП Андрію Богдану, прокоментувавши публікацію інтерв'ю колишнього чиновника.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Філатов зробив емоційну заяву, розповівши про власний досвід спілкування та знайомства з Богданом.

"Я спробую бути максимально зваженим, хоча кров виступає з ясен. Прямо зараз соціальні мережі обговорюють інтерв'ю одного подонка з іншим. Одутла тварина, яку ми з Геннадієм Корбаном знайшли на смітнику, відмили від очищень і зробили людиною, сидить біля такої ж повії, що зображає із себе журналіста, і сипле "одкровеннями"", - пише мер Дніпра.

За словами Філатова, інтерв'ю Богдана є "бредом запаленого розуму" людини, яка "ходила у мій будинок, спала у мене у вітальні на дивані, а потім замовила мене всім "мусорам" у нашій країні".

Раніше Філатов неприємно висловився про журналіста Дмитра Гордона, нагадавши, що свого часу саме він узяв інтерв'ю у російського найманця Ігоря Стрєлкова-Гіркіна, чиє ім'я пов'язане з військовою операцією Росії з окупації східних областей України у 2014 році.

Аваков раніше оприлюднив знімок із ведучим Савіком Шустером, журналістом Дмитром Гордоном, лікарем Євгеном Комаровським та ексглавою Кабміну Володимиром Гройсманом. Протягом кількох годин у Мережі з'явилася велика кількість мемов, де компанію Авакова представили як супергероїв, лицарів і месників.

Нагадаємо, мер Дніпра Борис Філатов повідомив про абсолютний рекорд у Дніпрі, де за один день вакцинацію пройшли одразу 9482 особи.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини