14 грудня 2021, 19:04

Богдан про Зеленського: “Все його уявлення про політику – це зйомки фільму "Слуга народу""

Ексголова Офісу президента розповів про початок президентської кар'єри Володимира Зеленського.

Богдан про Зеленського: “Все його уявлення про політику – це зйомки фільму "Слуга народу""

Колишній керівник Офісу президента України (ОП) Андрій Богдан запевняє, що Володимир Зеленський нібито взагалі нічого не розумів у політиці, коли йшов у президенти.

Таку заяву він зробив в інтерв'ю Дмитру Гордону, яке було оприлюднено на YouTube 14 грудня, передає Діалог.UA.

"Все його уявлення про політику – це зйомки фільму "Слуга народу" про життя президента. Він такий же далекий від реалій як твоя присутність у космосі", – сказав Богдан про початок президентської кар'єри Зеленського.

Він уточнив, що на посаді голови ОП спеціально акумулював на собі громадський негатив, аби президент залишався "чистим".

"Ти пес, цербер",  пояснив він свою роль.

Богдан різко розкритикував нинішні дії президента та його команди, заявивши, що вони нібито займаються лише покладанням квітів.

“Нічого не роблять. У них немає роботи. То у них "покладання квітів", то прийом якогось маршу... Вони на роботі не присутні... У них постійно поїздки кудись непотрібні... Ніхто нічого не робить”– сказав колишній голова ОП.

Висловився він і про чинного голову Офісу Андрія Єрмака. За його словами, той нібито ніколи не критикує дії президента.

“Єрмак ніколи не каже йому (Зеленському – ред.) “ні”. Будь-яка сюжетна лінія – клас”– заявив Богдан.

Варто зазначити, що Богдан зі скандалом втратив посаду голови ОП у лютому 2020 року. Що стало причиною цього, досі залишається невідомим. Ексголова ОП запевняє, що нібито цього не знає.

Зауважимо, що раніше Богдан був однією з наближених осіб в оточенні Зеленського. Він відіграв велику роль у перемозі на президентських виборах.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що нещодавно Богдан звинуватив ОП у спробі зламу свого Telegram-каналу: "Вовчику, що ти хочеш почитати?"

Ми також писали, що Андрій Богдан відповів на згадку Зеленським його персони: "Не слід було Вам цього робити".

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини