14 грудня 2021, 12:31

ЗМІ: Гогілашвілі охороняли 6 співробітників спецназу ГУР Міноборони України

Заступника голови МВС України Олександра Гогілашвілі не лише охороняли 6 співробітників спецназу, але й надали йому броньований автомобіль.

ЗМІ: Гогілашвілі охороняли 6 співробітників спецназу ГУР Міноборони України

Напередодні, 13 грудня, Гогілашвілі був звільнений із посади. Сам винуватець скандального відео на одному з блокпостів Донецької області заявив, що пішов сам через зайву емоційність і нестримність. Як виявилося, наявність російського громадянства – не єдиний мінус у справі Гогілашвілі.

Журналісти ресурсу "Цензор.НЕТ", посилаючись на свої джерела, повідомили, що охороняли замміністра відразу 6 спецназівців ГУР Міноборони України з військової частини 2245.

Проте це ще не все. Як виявилося, Гогілашвілі пересувався країною броньованою машиною Toyota Land Cruiser 200. Такі моделі були надані Посольством США в Україні виключно для співробітників української розвідки.

Джерело нагадує, що статус Гогілашвілі не давав йому право не лише на броньований автомобіль, а й на особисту охорону.

Напередодні у Мережі журналісти "Цензор.НЕТ" опублікували документи, що доводять російське громадянство Гогілашвілі, а також поділилися інформацією, що 1998 року він притягувався до кримінальної відповідальності за підробку документів.

У прес-службі партії "ЄС" вимагали ретельного розслідування того, як Гогілашвілі зумів потрапити до структур МВС. Також просять встановити справжність диплома та з'ясувати, чи не передавала його дружина, яка працює в Офісі президента України, інформацію про спецоперацію з "вагнерівців".

Раніше ми повідомляли, що Давид Арахамія закликає не робити галас зі справи Гогілашвілі. При цьому він не проти кримінальної відповідальності для тих, хто надає неправдиву інформацію у своїй декларації.

Нагадаємо, Зорян Шкіряк заявляє, що Гогілашвілі у МВС привів особисто президент України Володимир Зеленський.

Також ми повідомляли, що дружина Гогілашвілів нібито не перебуває в Офісі президента України, а зарплату отримує у Студії "Квартал 95".

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини