14 грудня 2021, 12:09

Арахамія прокоментував звільнення Гогілашвілі та російське громадянство серед чиновників

Арахамія заявив, що не бачить великого громадського значення у справі про звільнення Гогілашвілі з посади, яку він обіймав раніше.

Арахамія прокоментував звільнення Гогілашвілі та російське громадянство серед чиновників

На початку поточного тижня в Україні спалахнув скандал у структурі МВС, коли з'ясувалося, що заступник міністра Олександр Гогілашвілі має паспорт Росії. Напередодні його звільнили, хоча сам винуватець НП заявив, що написав заяву про відставку з особистої ініціативи.

Учора, 13 грудня, голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що не бачить якогось великого суспільного значення у справі про звільнення з МВС України Гогілашвілі, інформує "Громадське".

Більше того, Арахамія заявив, що немає сенсу розпочати розслідування щодо того, як людина з російським паспортом зуміла обійняти у міністерстві таку високу посаду. Глава фракції заявив, що Гогілашвілі вже не є заступником, а отже і немає сенсу більше порушувати це питання.

Прокоментував ситуацію щодо перевірок чиновників, які призначаються у СБУ та МВС. За словами Арахамії, необхідно просто запровадити кримінальну відповідальність за неправдиву інформацію у своїй декларації, і тоді питання вирішиться саме собою.

Напередодні Центр журналістських розслідувань із посиланням на інформацію від Федеральної податкової служби РФ оприлюднив інформацію про наявність у заступника міністра МВС російського паспорта.

Нещодавно Гогілашвілі потрапив у скандал на одному з блокпостів на Донеччині. Його машину зупинили співробітники поліції та вимагали пред'явити документи. Чиновник почав обурюватись, що правоохоронці не знають його в обличчя. Він поцікавився у поліцейських, чи є у їхніх відділах фото заступників міністрів внутрішніх справ.

Нібито після цього відео, яке спливло у Мережі за участю Гогілашвілі та поліцейських, президент України зажадав звільнити міністра з посади.

Раніше Гогілашвілі заявив, що сам написав заяву про відставку, оскільки йому соромно за свою емоційність на блокпосту на Донеччині.

Нагадаємо, Порошенко вирішив потролити Гогілашвілі та зробив селфі зі співробітниками поліції, які зупинили чиновника, не впізнавши у ньому заступника міністра.

Також ексрадник голови МДВ Зорян Шкіряк заявив, що Гогілашвілі був призначений на посаду заступника голови на особисте прохання Володимира Зеленського.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини