13 грудня 2021, 14:50

"Так, я винен, мені соромно", – Гогілашвілі звернувся до українців після відставки з МВС

Після гучного скандалу Гогілашвілі написав заяву про відставку.

"Так, я винен, мені соромно", – Гогілашвілі звернувся до українців після відставки з МВС

Заступник голови МВС Олександр Гогілашвілі, який потрапив у гучний скандал, повідомив, що написав заяву на звільнення.

Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі "Фейсбук", коментуючи події кількох останніх діб. У понеділок зранку джерела в уряді повідомили, що після скандалу на найвищому рівні було ухвалено рішення відправити Гогілашвілі у відставку. Згодом в Інтернеті з'явилося розпорядження глави уряду Шмигаля про звільнення посадовця "за власним бажанням".

При цьому чиновник заявив, що сам вирішив написати заяву про звільнення, подякувавши при цьому своїм колегам за виконану роботу. Гогілашвілі зазначив, що його випадок є показовим і демонструє суспільству, як не потрібно поводитися.

"Мені соромно за свою емоційність і нестриманість, але мені не соромно за роботу, яку ми виконали за більш як 2 роки", – заявив він.

Зауважимо, що Гогілашвілі обмежив список людей, які можуть залишати коментарі до його публікації, очевидно, побоюючись великої кількості негативних відгуків користувачів соціальних мереж.

Кабінет Міністрів України звільнив заступника міністра внутрішніх справ, уродженця Грузії Олександра Гогілашвілі після скандалу, у який посадовець потрапив у суботу на в'їзді до Донецької області. Про це повідомляє інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна" з посиланням на власне джерело у Кабміні.

Раніше голова МВС ініціював перевірку інциденту з Гогілашвілі, на якийсь час відсторонивши його з посади. Заступник міністра вибачився за свою "зайву емоційність".

Нагадаємо, заступник голови МВС нецензурно висловлювався на адресу силовиків, які зупинили його автомобіль на блокпосту ООС, попросивши надати документи.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини