10 грудня 2021, 22:03

Зеленський розповів, чому організатори держперевороту "трохи змінили свої плани"

Володимир Зеленський вважає, що деякі люди, які готували держпереворот, "одержали комунікацію" з боку західних партнерів України.

Зеленський розповів, чому організатори держперевороту "трохи змінили свої плани"

Президент України Володимир Зеленський заявив, що люди, причетні до спроби організації державного перевороту, "трохи змінили свої плани" після того, як "одержали комунікацію" з боку стратегічних партнерів України на Заході.

Про це глава держави розповів в інтерв'ю "1+1".

Спочатку президент спробував уникнути відповіді на питання про держпереворот, заявивши, що "про такі речі не можна говорити", але потім все ж таки дав коментар із цього приводу.

Зеленський вважає, що глобально плани організаторів спроби захоплення влади "не змінилися", проте певний вплив на них мала бесіда із західними партнерами України.

"Деякі люди отримали комунікацію з боку наших партнерів, отримали сигнали. Думаю, трохи змінили свої плани", – сказав президент.

Глава держави вважає, що українське суспільство не схвалює ідеї "угруповань", які планували антиконституційний переворот. Організатори захоплення влади зрозуміли, що їх дії не знаходять підтримки у народу, додав президент.

Зеленський також розповів, що у США володіють інформацією про спроби внутрішньої дестабілізації в Україні, американська й українська розвідки обмінювалися даними щодо цього питання.

Нагадаємо, під час пресмарафону 26 листопада Зеленський заявив, що певні особи з України та Росії готували на початок грудня держпереворот та обговорювали можливість залучення до цього процесу Ріната Ахметова. Бізнесмен оперативно відреагував на слова глави держави та запевнив, що не має жодного стосунку до спроб захоплення влади в Україні.

Наразі СБУ проводить розслідування у рамках кримінального провадження за фактом підготовки держперевороту.

Тим часом в Офісі президента наголошували, що саме публічні заяви глави держави завадили антиконституційним діям змовників.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини