10 грудня 2021, 09:28

Шабунін звинуватив Портнова у погрозах після запровадження санкцій США: "А Тупицький у ступорі"

Антикорупціонер Віталій Шабунін повідомив про погрози на свою адресу з боку Андрія Портнова, який потрапив під санкції США.

Шабунін звинуватив Портнова у погрозах після запровадження санкцій США: "А Тупицький у ступорі"

Голова правління "Центру протидії корупції", член Громадської ради при НАБУ Віталій Шабунін запевняє, що зіткнувся з погрозами.

Із заявою громадський діяч виступив вранці 10 грудня на своєму каналі у Telegram, передає Діалог.UA.

"Портнов погрожує мене вбити, а Тупицький у ступорі  перша реакція на санкції", – пише Шабунін.

9 грудня Сполучені Штати запровадили санкції за корупцію проти колишнього голови Адміністрації президента Віктора Януковича Андрія Портнова. До "чорного списку" Вашингтона потрапив і ексголова Конституційного Суду України Олександр Тупицький.

Після цього, за словами Шабуніна, Портнов нібито почав йому погрожувати через "афілійований канал Telegram". Він оприлюднив знімок з екрана цього ресурсу. У пості зазначено: "Хочемо нагадати Віталику Шабуніну, що труп Павлика Морозова з ножовими пораненнями знайшли в осиковому лісі".

Доказів зв'язку цього Telegram-каналу з Портновим немає. Проте, за даними Шабуніна, ресурс часто публікує похвальні пости про соратника Януковича.

Активіст вважає, що це повідомлення є "очевидною погрозою вбивством".

Щодо реакції Тупицького на санкції, то він, на думку Шабуніна, "у ступорі". Ексголова Конституційного суду вже заявив, що шокований.

“Він вважає фейком інформацію, розміщену на сайті Держдепу США. Ні, пане Тупицький, це не фейк. Ми з партнерами наполегливо над цим працювали, а невідворотність успіху стала очевидною ще у листопаді”, – написав активіст.

Раніше Портнов знайшов "винуватців" запровадження проти нього санкцій США.

Ми також писали, що у 2020 році батькам активіста Шабуніна та його дружини під двері квартири підклали вибухівку.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини