9 грудня 2021, 15:40

Жителі окупованого Донецька б'ють на сполох через нову проблему: "Попередьте, кого можете!"

В окупованому Донецьку жителі масово повідомляють про запах фекалій із водопровідної води.

Жителі окупованого Донецька б'ють на сполох через нову проблему: "Попередьте, кого можете!"

Жителі окупованого Донецька повідомляють про велику проблему у місті, пов'язану з різким погіршенням якості водопровідної води.

У соціальних мережах жителі міста масово повідомляють про неприємний і дуже стійкий запах сірководню.

"Донецьк. Вода смердить... Ні, не корвалолом... Не ліками... Вона смердить рідким поносним го***м. Особливо це відчувається при спробі набрати ванну гарячої води... Гаряче го**о смердить сильніше. Але й холодна теж... із помітним запахом. Завонялася зовсім "республіка" ваша", – пише донеччанин.

У коментарях користувачі пишуть, що по всьому місту відчувається різке погіршення якості води, що супроводжується стійким неприємним запахом. При цьому кип'ятіння та методи очищення води за допомогою фільтрів ситуацію не покращують.

Інформація швидко поширюється пабликами у соціальних мережах, де зазначають про перевищення амонію втричі по всьому Сіверському Дінцю (найважливіше джерело прісної води на Сході України).

"У мене кілька днів вода пахла хімією, але вже четвертий день і вдома, і на роботі страшно смердить саме го***м, якщо що. Після кип'ятіння сморід тільки збільшується.

Кажуть, що це виникло через підйом ґрунтових вод, які у шахтах не відкачують, і вони розчиняють у собі всіляку погань. Решта... У мене фільтр зворотного осмосу. Картридж змінила 4 місяці тому. Але, здається, довго не протягне. Вже чорний. Жесть.

Перевищення амонію втричі по всьому Сіверському Дінцю, причина невідома, і хлор по верхній межі норми саме тому! Це мої хороші знайомі із МНС скинули, інфо перевірена, розсилайте всім, це не жарт (СМС від голови ОСББ). Так пишуть у нашій групі, а там хз.

Нам зателефонували, сказали, що з водою у місті щось трапилося, у жодному разі її не можна використовувати в їжу або навіть кип'ячений чай. Хоч би кілька днів. Попередьте, кого можете, гадаю, всієї області стосується.

Я зараз уточнив у надійному джерелі: все підтвердилося...” – пишуть користувачі соціальних мереж.

Раніше журналіст Сергій Гармаш на своїй сторінці у Facebook опублікував пост про проблеми мешканців окупованого Донбасу. Знайомі журналіста, які залишилися на окупованому Донбасі, зізналися, що у дітей уже 10 днів температура не знижується та тримається на позначці 40 градусів. Тести робити люди відмовляються, тому що вони дорогі, а рентген не показує, що є пневмонія. У сім'ї у п'ятьох людей коронавірус.

Нагадаємо, Казанський, який є одним із представників України у Тристоронній контактній групі з врегулювання конфлікту на Донбасі, наголосив, що залежно від ситуації жителі окупованих територій для Росії "змінюють національність".

Крім того, у Донецьку люди вимагають пояснень від "влади".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини