7 грудня 2021, 13:12

У Криму у своєму офісі повісився голова філії російського Аерофлоту: він залишив передсмертну записку

У Сімферополі знайшли мертвим голову кримського представництва російської авіакомпанії "Аерофлот".

У Криму у своєму офісі повісився голова філії російського Аерофлоту: він залишив передсмертну записку

В окупованому Криму наклав на себе руки голова кримського представництва Аерофлоту Роберт Валєєв: він повісився в офісі компанії у Сімферополі, залишивши передсмертну записку.

Про це повідомляють російські інформаційні агенції, публікуючи перші подробиці смерті Валєєва.

За даними російського Телеграм-каналу Mash, за чотири дні до самогубства 56-річний Валєєв наказав вимкнути всі камери в офісі. У день, коли все сталося, він мав летіти у відрядження до Москви на зустріч із керівництвом компанії. У день смерті Валєєв замкнувся у власному кабінеті та попросив розбудити його за годину, після чого повісився.

Через дві години працівники не змогли достукатися до начальника та вирішили вибити двері, після чого виявили Валєєва повішеним.

Загиблий перед смертю залишив записку: у ній попрощався із сім'єю та звинуватив у своїй загибелі двох людей, які хотіли за допомогою кримського голови розділити бюджет Аерофлоту.

Інформація про самогубство російського чиновника викликала резонанс у соціальних мережах, де наголошують на корупційному розкладанні Російської держави, що провокує подібну загибель працівників. Відомий російський блогер Рустем Адагамов зазначає, що смерть Валєєва підтверджує найгірші побоювання щодо розвитку Росії.

"Як там у них все згнило, що люди ось так йдуть", – пише Адагамов.

Нагадаємо, окупанти у Криму вирішили зрівняти із землею село Зарічне для будівництва траси на Ялту. Місцеві жителі просили розглянути інші варіанти будівництва, але їх думки до уваги не взяли.

Тим часом Росгвардія провела дуже цікаві навчання, які можуть бути підготовкою до втечі.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини