7 грудня 2021, 13:06

​Флешмоб "Українці будуть чинити опір" набрав популярності у Мережі

У суботу, 4 грудня, Андрій Левус запустив флешмоб "Українці чинитимуть опір", до якого приєдналися й інші українці.

​Флешмоб "Українці будуть чинити опір" набрав популярності у Мережі

На тлі нарощування з боку Росії військової могутності на кордоні з Україною колишній депутат від "Народного фронту" Андрій Левус запустив у Мережі флешмоб "Українці чинитимуть опір". Пізніше до флешмобу приєдналися політики, діячі культури та пересічні українці.

На своїй сторінці у Facebook Левус виклав фото з характерним жестом, що виражає відмову. У пості він написав, що ніхто не змусить України прийняти ультиматум Путіна і Київ не збирається укладати мир з Росією на її умовах.

Також Левус попросив усіх українців підтримати його флешмоб хештегами #УкраїнціЧінітимутьОпір, #UkrainiansWillResist, #Putin та #Biden.

На сьогоднішній день до акції приєдналося понад 2 тисячі людей. 

До акції приєднався і дипломат Данило Лубківський. Він заявив, що готовий воювати проти Росії на дипломатичному фронті.

Політолог Віктор Таран написав, що напередодні переговорів Путіна та Байдена необхідно усьому світові показати, що Україна не торгує своїм суверенітетом.

Приєднався колишній в'язень Кремля Володимир Булах й інші.

Раніше ми повідомляли, що 7 грудня Володимир Зеленський має зателефонувати президентові США та дізнатися всі деталі переговорів з Путіним.

Нагадаємо, у Кремлі озвучили деталі переговорного процесу між Байденом і Путіним. Пєсков заявив, що президент Росії вимагатиме гарантій безпеки для країни.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини