7 грудня 2021, 12:50

Мер Полтави Мамай за проросійську заяву потрапив до бази "Миротворця"

Градоначальник Полтави Олексій Мамай потрапив до списку як "посібник терористів і російських окупантів".

Мер Полтави Мамай за проросійську заяву потрапив до бази "Миротворця"

Міський голова Полтави відзначився черговими проросійськими заявами, коли РФ знову почала перекидати війська до українського кордону.

В останньому інтерв'ю Мамай розповів, що війна на Донбасі "братовбивча" та в Україні воюють США та Росія.

Така публічна заява від представника влади просто неприпустима. Саме за ці слова на підтримку кремлівської пропаганди Мамай 5 грудня потрапив до бази "Миротворця", пише ТГ-канал "Український Діалог".

"Посібник терористів і російських окупантів; поширення кремлівської пропаганди; участь в актах гуманітарної агресії проти України; участь у пропагандистських заходах Росії (країна-агресор) проти України", – зазначено у картці Мамая.

Центр "Миротворець" попросив правоохоронців розглядати публікацію на сайті як заяву про вчинення мером Полтави "усвідомлених дій проти національної безпеки України".

Нагадаємо, в інтерв'ю телеканалу "НАШ" Мамай повторив кілька улюблених меседжів російської пропаганди. "Воюють дві наддержави. Це Сполучені Штати Америки та Росія. Шкода, що йде брат на брата... У нас сьогодні відбуваються бойові дії, на нашій території воюють дві наддержави", – сказав градоначальник.

Раніше Ярош передбачив "самоліквідацію імперії" у разі великого російського вторгнення в Україну.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини