7 грудня 2021, 10:42

Бутусов похвалив Зеленського за рішення щодо ЗСУ на тлі загрози вторгнення РФ

Журналіст і редактор Бутусов похвалив президента Зеленського за рішення присвоїти звання генералів Драпатому та Трепаку.

Бутусов похвалив Зеленського за рішення щодо ЗСУ на тлі загрози вторгнення РФ

Відомий журналіст Юрій Бутусов підтримав рішення президента України Володимира Зеленського, який у День Збройних Сил України присвоїв звання бригадного генерала шести полковникам ЗСУ, двоє з яких своїми унікальними діями під час війни з Росією заслужили на повагу не лише військового керівництва країни, а й звичайних солдатів.

Про це Бутусов, відомий своєю критикою на адресу президента, пише на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

"На День ЗСУ президент України присвоїв звання бригадного генерала шести полковникам ЗСУ, і серед нихє  люди, про яких я не раз писав. Бригадного генерала присвоєно полковнику Михайлу Драпатому, заступнику командувача ООС, і полковнику Олександру Трепаку, начальнику штабу Сил спеціальних операцій", – заявив Бутусов.

Трепак раніше був нагороджений зіркою героя України та командував обороною Донецького аеропорту.

За словами Бутусова, двоє із зазначеного списку є справжніми військовими лідерами, які виявили свої найкращі вміння у найзапекліший період російської окупації Донбасу. На думку журналіста, рішення Зеленського підвищити у званні Драпатого та Трепака є правильним.

"Ці люди виявили себе як справжні військові лідери у найважчі часи 14-го року та користуються повагою підлеглих не завдяки посадам, а завдяки справжньому лідерству. Звання генералів таким людям – це крок уперед у самореалізації гідних командирів", – наголосив Бутусов.

Напередодні глава держави брав участь в урочистих заходах на честь Дня ЗСУ. Володимир Зеленський виступив на площі Свободи у Харкові, заявивши, що країна пишається всіма захисниками, які вже принесли мир у міста Донбасу та у майбутньому повернуть спокій у Донецьк, Луганськ і Крим.

У День Збройних Сил України президент Володимир Зеленський особисто привітав захисників зі святом і подякував за подвиг на передовій на Донбасі. Як повідомляє Офіс президента, глава держави вручив військовослужбовцям подарунки. П'ятеро захисників здобули державні нагороди. Президент побажав військовим берегти себе. На лінії фронту Зеленський ознайомився з ситуацією на фронті та побував у командному пункті однієї з бригад ЗСУ.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини