6 грудня 2021, 20:38

Зеленський у День ЗСУ похвалився досягненнями військової розвідки України: "Про них напишуть у підручниках"

6 грудня президент Володимир Зеленський бере участь в урочистостях з нагоди 30-річчя Дня Збройних Сил України.

Зеленський у День ЗСУ похвалився досягненнями військової розвідки України: "Про них напишуть у підручниках"

Сьогодні глава держави бере участь в урочистих заходах на честь Дня ЗСУ. Володимир Зеленський виступив на площі Свободи у Харкові, заявивши, що країна пишається всіма захисниками, які вже принесли мир у міста Донбасу та які у майбутньому повернуть спокій у Донецьк, Луганськ і Крим.

У своїй промові Володимир Зеленський окремо наголосив на успіхах військової розвідки України: "Ми пишаємося нашою військовою розвідкою. Про їх досягнення знає обмежена кількість українців. Але кількість їх досягнень не обмежена. Про них напишуть у підручниках світової історії, в Афганістані спецпризначенці Міністерства оборони України вийшли за кордони контрольованої території аеропорту та у максимально небезпечній обстановці знаходили, забирали та врятували близько тисячі людей. На таку операцію не зважилася жодна інша евакуаційна місія".

Останнім часом бойовиків ПВК "Вагнер", які брали участь у спецопераціях із затримання терориста Володимира Цемаха та курували заходи з доставки в Україну, розвідники звинувачують Офіс президента у непродуманих діях, тиску на військових і погрозах.

Так, екскерівник операції із затримання "вагнерівців" Роман Червінський розповів про свої підозри, що в Офісі президента працює зрадник.

Також він вперше озвучив деталі спецоперації із захоплення Володимира Цемаха, якого у Нідерландах вважають одним із ключових свідків у справі рейсу МН17.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини