3 грудня 2021, 15:59

Лерос ініціював у Раді голосування щодо забезпечення Зеленського памперсами – двоє "слуг" підтримали

На голосування у Верховній Раді винесли відразу кілька незвичайних звернень до президента Володимира Зеленського.

Лерос ініціював у Раді голосування щодо забезпечення Зеленського памперсами – двоє "слуг" підтримали

Верховна Рада у п'ятницю, 3 грудня, була схожа більше на гумористичне шоу, ніж на головний законодавчий орган країни. Постаралися парламентарі Гео Лерос та Олексій Гончаренко, які вирішили "потролити" президента Володимира Зеленського та винесли на голосування дивні депутатські запити.

Так, позафракційний Лерос ініціював голосування щодо забезпечення глави держави памперсами на випадок нових державних переворотів в Україні, посилаючись на заяви президента під час пресмарафону 26 листопада про спробу деяких сил здійснити у країні антиконституційне захоплення влади.

За даними, опублікованими на сайті Парламенту, цю пропозицію підтримали 10 депутатів, у тому числі двоє представників фракції "Слуга народу" Сергій Нагорняк і Сергій Кузьміних.

На цьому Лерос не зупинився і ще одним запитом запропонував переселити Зеленського на "золотий унітаз" до резиденції Межигір'я. Ця ініціатива сподобалася меншій кількості нардепів – за неї проголосували лише Володимир Ар'єв із "Європейської солідарності" та Микола Люшняк із депутатської групи "Довіра".

Почин Лероса підтримав депутат із "Євросолідарності" Олексій Гончаренко, який запропонував подарувати президентові синтезатор "для підтримання сценічних навичок і підготовки другого випуску широко відомого глядачам шоу "Брати Ціцько – гра без штанів". Запит оцінили вісім парламентаріїв. Представники "Слуги народу" за цю ініціативу , як і за попередню, не голосували

Нагадаємо, на початку листопада Лерос влаштував скандал у Верховній Раді перед голосуванням за призначення Олексія Резнікова на посаду міністра оборони: парламентарій показав непристойний жест у бік президента.

Згодом Державне бюро розслідувань вручило підозру Леросу за демонстрацію непристойного жесту у стінах Парламенту. Сам парламентарій зізнавався, що не шкодує про скоєне.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини