3 грудня 2021, 14:02

Тепер офіційно: в Україну заборонено в'їзд іноземцям із 8 країн на тлі "Омікрону"

Українці, які прибули із південноафриканських країн, зобов'язані пройти самоізоляцію чи обсервацію.

Тепер офіційно: в Україну заборонено в'їзд іноземцям із 8 країн на тлі "Омікрону"

З цього дня до нашої країни заборонено в'їзд іноземцям із кількох африканських держав, де виявлено штам COVID-19 "Омікрон", інформує "УНІАН".

Так, із цієї п'ятниці накладено заборону на перетин кордону іноземцям та особам без громадянства, які перебували понад тиждень протягом кількох тижнів у Малаві, Мозамбіку, Есватині, Лесото, Намібії, Зімбабве, Ботсвані та ПАР.

За даними видання, такий захід ухвалило керівництво країни напередодні, щоб уникнути розмноження нового небезпечного штаму COVID-19 серед українців.

При цьому примусову самоізоляцію й обсервацію зобов'язані пройти українці й іноземці, які регулярно проживають в Україні, є подружжям чи дітьми наших співвітчизників, які прибувають до нашої держави зі згаданих вище країн і перебувають у тих регіонах не менше 7 днів протягом кількох тижнів.

Як зазначається, новий різновид інфекції B.1.1529 вперше виявлено у Південній Африці у листопаді. ВООЗ дала йому назву "Омікрон" – 15-та літера грецького алфавіту.

Раніше повідомлялося, що кількість заражених COVID-19 українців може значно збільшитися вже на початку наступного року.

Також наголошувалося, що через штам "Омікрон" Україна має намір лімітувати в'їзд з інших країн.

Нагадаємо, головний санітарний лікар Херсонської області Ромаскевич написав, коли в Україні чекати спалаху захворюваності на новий небезпечний штам COVID-19.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини