2 грудня 2021, 19:19

В Офісі президента розповіли, як Зеленський зірвав держпереворот

В Офісі президента заявили: коли всі погляди спрямовані на "змовників", їм досить складно реалізовувати свій план із захоплення влади.

В Офісі президента розповіли, як Зеленський зірвав держпереворот

Президент України Володимир Зеленський, зробивши публічну заяву про загрозу державного перевороту у країні та спробу залучити до цього процесу впливових людей (мова про бізнесмена Ріната Ахметова), зірвав плани "змовників" щодо захоплення влади.

Таку думку у коментарі LIGA.net озвучив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

За його словами, коли всі погляди спрямовані на організаторів держперевороту, їм "під яскравими софітами" важко "брутально захоплювати пошту та телеграф".

Подоляк вважає, що після висловлювань глави держави, зроблених під час пресмарафону 26 листопада, у країні "почали змінюватися політичні настрої" та "з'явилися очевидні питання до ЗМІ, які займаються пропагандою".

На думку радника, суспільство почало сумніватися у щирості представників попередньої влади, які під час перебування на державних посадах "не змогли змінити природу влади".

Подоляк також заявив, що з'явилася підвищена увага до потенційних загроз для України, які стануть реальністю у разі дестабілізації всередині країни. Йдеться, зокрема, про можливі агресивні кроки з боку Російської Федерації.

Нагадаємо, під час великої пресконференції 26 листопада Зеленський повідомив, що певні особи з України та Росії готували на початок грудня державний переворот та обговорювали можливість залучення до цього процесу найбагатшої людини країни Ріната Ахметова.

Бізнесмен оперативно відреагував на слова глави держави та назвав їх "суцільною брехнею". Він запевнив, що залишається прихильником суверенітету та територіальної цілісності України.

Тим часом голова фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія прокоментував розпочате СБУ розслідування кримінального провадження за фактом спроби захоплення влади окремими особами з України та РФ. Депутат анонсував появу "цікавих новин" у найближчі тижні.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини