2 грудня 2021, 16:17

Жителька Одеси з Донецька відповіла на запитання, чи Росія є агресором: у Мережі обговорюють відео

Жінка, яка переїхала до Одеси, розповіла про своє ставлення до Росії після того, що сталося у 2014 році у Донецьку.

Жителька Одеси з Донецька відповіла на запитання, чи Росія є агресором: у Мережі обговорюють відео

Жителька Одеси, яка переїхала до міста з окупованого Донецька після початку російського вторгнення, відповіла на запитання, чи вважає Росію братньою країною. Відео з відповіддю на запитання журналіста на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter опублікував офіцер української армії Анатолій Штефан.

"Я із Донецька, і цим все сказано. Росія напала на нашу країну. Коли моєю вулицею пішли танки, довелося виїхати. Росія – країна агресор",  прямо заявила вона.

Жінка зізналася, що зараз живе в Одесі та була змушена залишити все у рідному Донецьку, включно з літніми батьками, для яких життя в окупованому російськими військовими місті дається непростим, проте переїжджати вони не хочуть.

Журналістка уточнила у колишньої донеччанки, чи відчувають жителі Одеси, що в Україні 7 років триває війна на Сході країни.

"На жаль, ні, не відчувають", – зазначила вона.

"Коментар жінки з Донецька. Додати нічого", – прокоментував відео Штефан.

Коментар жінки з Донецьку.
Додати нічого.
Telegram - https://t.co/GLExONwd4u pic.twitter.com/wndoI1AbjN

— Анатолій Штефан Штірліц (@Shtirlitz53) December 1, 2021

Раніше журналіст Сергій Гармаш на своїй сторінці у Facebook опублікував пост про проблеми мешканців окупованого Донбасу. Знайомі журналіста, які залишилися на окупованому Донбасі, зізналися, що у дітей уже 10 днів температура не падає та тримається на позначці 40 градусів. Тести робити люди відмовляються, тому що вони дорогі, а рентген не показує, що є пневмонія. У сім'ї у п'ятьох людей коронавірус.

Нагадаємо, Казанський, який є одним із представників України у Тристоронній контактній групі з врегулювання конфлікту на Донбасі, наголосив, що залежно від ситуації жителі окупованих територій для Росії "змінюють національність".

Крім того, у Донецьку люди вимагають пояснень від "влади".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини