2 грудня 2021, 12:11

"Ми помилилися, просимо вибачення", – Бігус зробив заяву після скандального розслідування про Киву

За словами українського журналіста Бігуса, це перший "факап" такого масштабу за 8 років у редакції.

"Ми помилилися, просимо вибачення", – Бігус зробив заяву після скандального розслідування про Киву

Відомий український журналіст Денис Бігус заявив, що поширене напередодні в Інтернеті відео про результати обшуку у будинку народного депутата від ОПЗЖ Іллі Киви не відповідає дійсності. У матеріалі йдеться про те, що правоохоронці під час обшуку нібито виявили у будинку Киви велику кількість золота та картину, на якій його зображено у вигляді італійського фашистського диктатора Беніто Муссоліні.

З'ясувалося, що одне з джерел у правоохоронних органах скинуло фотографії з дому Іллі Киви під час обшуку і в цьому загальному наборі були фото з обшуку конвертаційного центру.

За словами Бігуса, це перший "факап" такого масштабу за 8 років у редакції. Також журналіст пообіцяв, що найближчим часом вони спробують зв'язатися з кожним медіа, яке поширило цю інформаціюя, з проханням прибрати її.

Повідомлення з вибаченнями було опубліковано на сторінці Bihus.Info у соціальній мережі Facebook.

"Щодо обшуків у Киви. Ми помилилися, довірившись джерелу, і вибачаємося під підписниками. Вперше за 8 років у редакції помилка такого масштабу, що по-іншому, ніж факапом, її не назвати. Пояснення, чому і як так сталося – у відео Дениса. Вибачте, що ми роками робимо все, щоб зберігати вашу довіру та перевіряти кожну деталь, тому нам особливо боляче, що так сталося. Дякуємо тим, хто підтримує нас у такі непрості моменти", – зазначає редакція видання.

Раніше співробітників Інституту підготовки кадрів держслужби зайнятості, які присудили ступінь кандидата наук депутату від ОПЗЖ Іллі Киві, позбавили можливості займатися науковою діяльністю. Рішення було ухвалено на засіданні Атестаційної колегії Міносвіти України 30 листопада. Одностайно було скасовано рішення про присудження Киві ступеня кандидата наук із державного управління.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Кива обізвав голову МВС Монастирського та погрожує повернути собі відібраний нагородний пістолет.

Ми також писали, що Антикорупційний суд ухвалив рішення конфіскувати у Киви 1,2 мільйона гривень.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини