1 грудня 2021, 19:33

Порошенко вибачився перед партнерами України за "жарт" Зеленського

Петро Порошенко назвав "чорним гумором" заяву Володимира Зеленського щодо підготовки в Україні державного перевороту.

Порошенко вибачився перед партнерами України за "жарт" Зеленського

П'ятий президент України, лідер "Європейської солідарності" Петро Порошенко назвав "дурним жартом" і "чорним гумором" заяву глави держави Володимира Зеленського про підготовку у країні держперевороту та вибачився перед закордонними партнерами за це висловлювання українського лідера.

"Я хотів би вибачитися перед нашими закордонними партнерами за цей абсолютно дурний жарт пана Зеленського", – сказав експрезидент, виступаючи на Київському безпековому форумі.

За словами Порошенка, заява Зеленського про підготовку державного перевороту викликала серйозне занепокоєння за кордоном.

Крім того, колишній президент звинуватив чинного главу держави у прагненні "побудувати в Україні режим за лекалами Путіна та Лукашенка". На думку Порошенка, влада на тлі зниження рейтингів намагається "встановити тотальний контроль над ЗМІ" та може спробувати "перенести на рік парламентські вибори".

Також лідер "ЄС" розкритикував плани влади дозволити дистанційне голосування на виборах і навів у приклад нещодавні вибори до Держдуми РФ, де технологія дистанційного голосування стала одним з інструментів режиму Володимира Путіна. Порошенко звернувся до результатів соціологічних опитувань і заявив, що вони свідчать про неприйняття населенням України таких інновацій.

Нагадаємо, під час пресмарафону 26 листопада Зеленський заявив, що 1-2 грудня певні сили з Росії та України планують організувати у країні держпереворот та намагаються залучити до цього процесу Ріната Ахметова. Бізнесмен, своєю чергою, назвав слова президента такими, що не відповідають дійсності.

Наразі СБУ розслідує кримінальну справу про підготовку окремими громадянами Росії та України дій по захопленню влади. Голова фракції "Слуга народу" у Парламенті Давид Арахамія заявив, що найближчими тижнями спецслужби оприлюднять "цікаві новини" з цієї теми.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини