1 грудня 2021, 11:53

Зеленський заявив про готовність розпочати переговори з Путіним

Володимир Зеленський заявив, що вже давно готовий до зустрічі із президентом Росії.

Зеленський заявив про готовність розпочати переговори з Путіним

Сьогодні, 1 грудня, з трибуни Верховної Ради виступає президент України зі щорічним посланням. Володимир Зеленський почав свою промову з теми коронавірусу, а потім приділив увагу Росії.

Глава України наголосив, що готовий до зустрічі з Володимиром Путіним. При цьому похвалив глава держави і свою армію, яку вважає найкращою, вона захищає громадян країни, інформує телеканал "Рада".

Зеленський зізнався, що без прямого діалогу з Росією закінчити збройний конфлікт на Донеччині неможливо. Війна на Сході країни триває вже 8-й рік, і без діалогу з Москвою її не зупинити, вважає Володимир Зеленський.

Президент країни нагадав, що вже минуло 8 років від дня анексії Криму та війни на Донбасі, саме тому він не боїться все це висловити Путіну. Зеленський давно готовий сісти з російським колегою за стіл переговорів.

Глава держави заявив, що переговори з Росією підтримують і всі світові партнери України.

Зеленський також дав зрозуміти, що в Україні сформувалася за ці 8 років дуже сильна та потужна армія, проте повертати втрачені території необхідно мирним шляхом.

Учора, 30 листопада, прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що Кремль поки не розглядає можливість особистої зустрічі Путіна та Зеленського, оскільки Україна нібито взяла курс на вихід із Мінських угод.

В адміністрації президента США готові розпочати розмову з Путіним, щоби той відмовився від можливого вторгнення в Україну. У Білому домі готують санкції проти людей із особистого оточення президента Росії.

Секретар РНБО України Олексій Данилов наголосив, що загроза вторгнення Росії в Україну буде присутня завжди.

Раніше президент України анонсував "економічний паспорт українця". Це буде рахунок для дітей, на який накопичуватимуться кошти від податків за використання надр.

Нагадаємо, 1 грудня у Києві правоохоронні органи перекрили практичні усі центральні вулиці міста, які ведуть до урядового кварталу. Саме у будівлі ВРУ виступає президент України із щорічним посланням.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини