30 листопада 2021, 14:48

Геращенко відповіла на звинувачення у роботі на канал Медведчука та сюжет про Гонгадзе

Геращенко відповіла на звинувачення та заявила про провокацію Офісу президента.

Геращенко відповіла на звинувачення у роботі на канал Медведчука та сюжет про Гонгадзе

Нардеп від "Європейської солідарності" Ірина Геращенко відповіла на звинувачення у зв'язку з її роботою у 2000 році на телеканалі "Інтер", безпосереднє відношення до якого мав Віктор Медведчук. Напередодні Геращенко звинуватили у створенні сюжету, в якому розповідалося про те, що вбитий журналіст Георгій Гонгадзе нібито живий і перебуває у Львові.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Геращенко звинуватила Офіс президента у провокації.

"Синхронно "Укрзалізниця" та інші позитивні блогери Банкової тегнули мене, нагадавши про Гію Гонгадзе. Як правило, я не реагую на ці очевидні медіазамовлення Офісу Зеленського, але тут зроблю виняток. Свого часу я пішла з "Інтера" саме через цензуру. Я знала Гію, ми товаришували, і після його смерті я знімала журналістське розслідування щодо його вбивства, фіксуючи всі події, де звучало його ім'я", – заявила Геращенко.

За словами нардепа, опублікований сюжет 2000 року ґрунтувався на інформації тодішнього Генерального прокурора Михайла Потебенька та його заступника Баганця.

"Всі репортажі ми відразу видавали в етер, адже це була найважливіша тема, яка призвела до серйозної політичної кризи. Фільм мені випустити в етер не дозволили. Я пішла з "Інтера" через цензуру та темників і зробила цей фільм сама. Дякую "УП", на сторінці якої його розмістили", – заявила Геращенко у відповідь на звинувачення.

Нагадаємо, звинувачення щодо Геращенко напередодні висунув колишній депутат і журналіст Сергій Лещенко.

Раніше у Мережі висунули звинувачення депутату партії "ЄС" Ірині Геращенко у зв'язку з її роботою на телеканалі "Інтер", безпосереднє відношення до якого мав Віктор Медведчук. Геращенко звинуватили у тому, що під час роботи на "Інтері" у 2000 році після зникнення та вбивства Георгія Гонгадзе вона знімала сюжети про те, що він нібито досі живий.

Відео викликало широкий резонанс у соціальних мережах. Відомий український журналіст і блогер Сергій Іванов у твоєму телеграм-каналі заявив про потрясіння після публікації кадрів сюжету Геращенко про Гонгадзе.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини