27 листопада 2021, 08:08

Гордон нецензурною фразою прокоментував пресмарафон Зеленського

Журналіст Дмитро Гордон вважає, що Володимир Зеленський боїться протестів, саме це є справжньою причиною організації зустрічі з журналістами.

Гордон нецензурною фразою прокоментував пресмарафон Зеленського

Гордон, який утримався від різких висловлювань після того, як президент згадав його ім'я у негативному ключі під час великої пресконференції, гостро відгукнувся про сам захід і президента.

Відповідаючи на запитання після ефіру у Шустера, чи справді пресмарафон був організований, щоб заявити про держпереворот, що готується, Гордон відповів негативно.

На його думку, у такий спосіб президент просто збиває інформаційні потоки.

"Звичайно, він боїться. У нього вигляд людини, яка боїться та від страху нападає. Ця політика, позиція непродуктивна. Мені так шкода Зеленського, шкода себе за те, що я так зачарувався ним. Шкода всіх, що вкотре нас просто наї**ли", – заявив журналіст.

Як повідомлялося раніше, Дмитро Гордон вважає, що Володимир Зеленський може стати останнім президентом в історії України.

У ході пресмарафону глава держави на це сказав: "Гордон аж зі штанів викидається: не повинен (Зеленський) йти (на другий президентський термін)! Господи-боже мій, хіба це найголовніше?"

Автор: Марина Журавлева

Останні новини