27 листопада 2021, 08:15

Ексголова ГУР Бурба відповів на всі звинувачення Зеленського: "Ми охороняли вас після концертів, тож поважайте нас"

Колишній керівник Головного управління розвідки Міноборони України Василь Бурба відповів на пред'явлені президентом Володимиром Зеленським звинувачення.

Ексголова ГУР Бурба відповів на всі звинувачення Зеленського: "Ми охороняли вас після концертів, тож поважайте нас"

Колишній голова ГУР Міноборони Василь Бурба нагадав президенту Володимиру Зеленському, що після його приходу до влади розвідника перевіряли близько 20 разів і дали оцінку його діяльності під час Революції Гідності.

"Жодного звинувачення не висунули", – уточнив силовик.

Щодо звинувачень у проживанні у будинку у Конча-Заспі Бурба визнав, що справді жив у елітному селищі. Однак йому передали будинок, який гостро потребував ремонту, який дозволив би забезпечити безпеку його сім'ї. Ремонтні роботи розвідник виконав своїм коштом, а при виїзді з житла передав усе державі.

"Третій момент. Так звана торгівля документами та матеріалами за винагороду. Ви знаєте систему, вони довіряють, але перевіряють. Якби не було довіри хоча б на 1%, ми б не взаємодіяли.Тому я змушений звернутися до суду, і нехай суд поставить крапку у цій справі. Це питання не у мені – чи торгує Бурба документами. Це питання довіри наших партнерів", – прокоментував розвідник.

За його словами, з коронавірусом його пов'язує лише зроблена вакцинація. Інших перетинів із цією темою у силовика немає й не було.

Також Бурба нагадав президенту, що до 2019 року Зеленський займався бізнесом, а розвідка та військові охороняли його сон після концертів "Кварталу": "Ми охороняли вас, коли була війна, тож поважайте нас". Тепер глава держави як головнокомандувач повинен захищати військових.

Нагадаємо, 19 листопада Бурбу викликали на допит до СБУ на час, коли він мав розповісти про "вагнерівців" в етері ток-шоу Савіка Шустера. У зв'язку з цим ведучий записав інтерв'ю до початку передачі, де розвідник розповів цікаві подробиці спецоперації щодо "вагнерівців".

26 листопада глава держави заявив, що операція із затримання російських найманців була здебільшого особистою ініціативою Василя Бурби.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини