26 листопада 2021, 19:24

ЗМІ дізналися, хто планував держпереворот в Україні, – Держдеп вже приєднався до справи

Володимир Зеленський заявив про підготовку в Україні 1-2 грудня держперевороту за участю Росії та представників з оточення Ріната Ахметова.

ЗМІ дізналися, хто планував держпереворот в Україні, – Держдеп вже приєднався до справи

США намагаються отримати додаткову інформацію у зв'язку із заявою Володимира Зеленського про переворот, що готується в Україні за участю Ріната Ахметова.

Цю інформацію підтвердили у Держдепартаменті.

"Ми на зв'язку з українським урядом, щоб обговорити це", – уточнив представник Держдепартаменту США.

Журналіст BuzzFeed News Крістофер Міллер, який понад 10 років жив і працював у Києві, пише, що змову, про яку сьогодні заявив президент Зеленський, планували співробітник ФСБ і три зрадники з МВС України, які перебувають у тимчасово анексованому Криму.

Ці дані він отримав від джерел, близьких до українського лідера.

Нагадаємо, Зеленський заявив, що має агентурну інформацію про підготовку держперевороту за участю Росії. У захопленні влади нібито бере участь оточення олігарха Ріната Ахметова. Вже відомо, що переворот планували на початку грудня. Однак інших даних президент не озвучив.

Ахметов моментально відреагував на слова глави держави та назвав їх "суцільною брехнею". Бізнесмен стверджує, що, як і у 2014 році, він підтримує суверенітет і незалежність країни.

До речі, після резонансних висловлювань президента євробонди компанії Ахметова "ДТЕК" втратили понад 11% своєї вартості.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини