25 листопада 2021, 19:12

Шарій поскаржився до прокуратури РФ на Цимбалюка: що відомо

Анатолій Шарій звернувся до прокуратури РФ із заявою про нібито проведену українським журналістом Романом Цимбалюком екстремістську діяльність.

Шарій поскаржився до прокуратури РФ на Цимбалюка: що відомо

Прокремлівський пропагандист Анатолій Шарій, якого розшукують правоохоронні органи України за підозрою у держзраді, після приїзду до Москви написав заяву до прокуратури РФ на журналіста українського агентства УНІАН Романа Цимбалюка, який працює у російській столиці.

Блогер просить прокуратуру перевірити матеріали, що публікуються Цимбалюком, на предмет наявності у них "екстремізму". Фото відповідної заяви він розмістив у своєму Telegram-каналі.

Пропагандист апелює до російського законодавства щодо протидії екстремістській діяльності та просить прокуратуру оцінити інформаційні матеріали українського кореспондента.

Два тижні тому Шарій повідомив, що депутат законодавчих зборів Санкт-Петербурга Дмитро Дмитрієв звернувся до Слідчого комітету РФ із проханням перевірити "образливі для народів і президента Росії" висловлювання Цимбалюка.

Нагадаємо, про приїзд Шарія до Москви стало відомо наприкінці жовтня. Блогер опублікував у соцмережах фотографію на фоні Кремля, а також записав відеозвернення, у якому розсипався у компліментах на адресу російської столиці. Його висловлювання миттєво підхопили російські пропагандистські ток-шоу на чолі з Ольгою Скабєєвою та Володимиром Соловйовим.

У лютому Служба безпеки України офіційно оголосила Шарію підозру у державній зраді та роботі на спецслужби країни-агресора.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини