25 листопада 2021, 11:01

Арестович звинуватив авторів відео про відзначення ювілею Єрмака в обмані аудиторії

За словами Арестовича, Ткач використав здогади та не показав реальних доказів у своєму матеріалі про відзначення дня народження Єрмака.

Арестович звинуватив авторів відео про відзначення ювілею Єрмака в обмані аудиторії

Спікер української делегації у ТКГ Олексій Арестович розкритикував журналіста Михайла Ткача та його розслідування про відзначення ювілею голови Офісу Андрія Єрмака, яке, за даними Арестовича, не відповідає дійсності. На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook він зазначив, що Ткач у своєму матеріалі використав неперевірені дані та здогади.

Як приклад Арестович навів болгарського журналіста-розслідувача Христо Грозєва, який публікує лише матеріали, "доведені з 300%-ю точністю".

"Михайло Ткач  симпатичний хлопець, дотепно жартує (я часто лайкаю), але як журналісту Христо Грозєв міг би йому позаздрити зі своїми нудними розслідуваннями по Навальному, МН-17 та операціями проти російських найманців. Грозєв, людина, яка зробила кар'єру на Заході, вирізняється надзвичайною наївністю, як усі ці західні люди. Він досі (!) думає, що для створення матеріалу потрібні якісь там докази. А все тому, що не проходив могутню школу "Української правди". Коли її головного редактора Севгіль Мусаєву перепитують: а чому Ви написали так, якщо є пряма офіційна заява, що було так, і Ви її навіть не наводите?... Якось була блискуча відповідь: тому що ми так думаємо", – зазначив він.

За словами Арестовича, Ткач використав здогади та припущення у своєму матеріалі й під час роботи над ним керувався принципом "Що не доведемо, то припустимо".

Нагадаємо, в Офісі президента на ці розслідування офіційно заявили, що "не було жодного 4-денного святкування з феєрверками, концертами, макетами венеціанської архітектури, масовкою гостей та іншими визначними пам'ятками, які ще можна додумати для більшої ефектності". За даними ОП, Андрій Єрмак відзначив день народження у понеділок у Києві з батьками, а у вівторок його привітали колеги в Офісі президента.

За даними журналістів, святкували день народження з розмахом чотири дні на державній дачі "Синьогора" у Карпатах. Посилаючись на джерела, журналісти повідомили, що Єрмак із президентом України Володимиром Зеленським відбули до карпатської резиденції ще за два дні до ювілею.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що протестувальники у Києві дали Зеленському 10 днів на звільнення Єрмака за "Вагнергейт".

Ми також писали, що Зеленського та Єрмака помітили у пабі Києва: президент уболівав за збірну України під пиво.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини