24 листопада 2021, 11:18

Сивохо виступив із новою ідеєю щодо Донбасу: у Мережі відповіли, що це буде "подарунок для Росії"

Сивохо виступив за те, щоб жителі ОРДЛО могли дистанційно голосувати на українських виборах.

Сивохо виступив із новою ідеєю щодо Донбасу: у Мережі відповіли, що це буде "подарунок для Росії"

Колишній радник секретаря РНБО Сергій Сивохо виступив із пропозицією надати мешканцям ОРДЛО можливість дистанційно через Інтернет голосувати на українських виборах. Про це він заявив в інтерв'ю українському виданню "Телеграф", спровокувавши гостру критику на свою адресу з боку соціальних мереж.

До того ж Сивохо рекомендував українській владі брати приклад із Росії, яка вже провела вибори до російської Думи на окупованій частині Донбасу.

"Щодо виборів, то я пропоную їх проводити дистанційно вже зараз. А мені кажуть, що це неможливо. Росія вже показала, що це можливо", – заявив колишній комік.

На питання журналіста про ризики голосування під дулами автоматів Сивохо підкреслив, що взагалі не розуміє значення цього висловлювання. За його словами, "будь-яке голосування – суто таємна справа".

Заява та ініціативи Сивохо викликали різку критику з боку користувачів соцмереж. Відомий український журналіст і блогер Денис Казанський заявив, що запропонована ініціатива стане справжнім подарунком Росії, яка за допомогою окупаційних адміністрацій спробує провести до органів державної влади відверто проросійські сили.

Раніше Гармаш заявив: "Підсумки російських виборів на Донбасі невтішні для Москви, відбулася десакралізація паспорта". Крім цього, бюджету РФ дорого обійшлося транспортування жителів ОРДЛО до Ростова. За словами голови комісії з міжнародного співробітництва Ради з прав людини РФ Кирила Вишинського, за три дні з окупованого Донбасу організували 1400 транспортних рейсів, зокрема й залізничних. За підрахунками Гармаша, навіть за умови використання сорокамісних "Ікарусів" старого виробництва виходить, що автомобілі були недовантажені.

Ми також писали, що у Мережі показали дешевий "сухпайок" жителів ОРДЛО, які їздили голосувати на вибори у РФ.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини