23 листопада 2021, 15:29

Клімкін озвучив сценарій, який Путін може застосувати проти України

Путін шукатиме слабке місце, щоб завдати Україні удару: у президента Росії менталітет дзюдоїста.

Клімкін озвучив сценарій, який Путін може застосувати проти України

Павло Клімкін впевнений, що президент Росії не планує повномасштабного вторгнення в Україну, проте Путін шукатиме слабку лінію, щоб дестабілізувати ситуацію всередині країни.

Сьогодні, 23 листопада, у прямому етері на телеканалі "Україна 24" колишній голова МЗС України висловив свою думку щодо вторгнення Росії до України.

Путін є дзюдоїстом і використовуватиме борцівську тактику й проти України. Він не йтиме у відкриту атаку, а спробує знайти слабке місце всередині держави.

Спочатку Путін має дестабілізувати обстановку в Україні, і лише після цього можливе вторгнення за участю армії, впевнений Клімкін. Як приклад колишній міністр навів слова революціонера Че Гевари. Він говорив, що революція починається з відключення електроенергії.

Клімкін заявив, що у нашому випадку це можуть бути провокації, соціальна дестабілізація чи звичайний бардак усередині держави. Російська армія останнім часом відпрацьовує тактику, коли вперед йдуть великими групами танки, а потім відбувається закидання десанту.

Раніше Моніторингова місія ОБСЄ виявила у районі Тернового 13 установок залпового вогню, включно з двома російськими системами "Град-К".

Нагадаємо, у Верховній Раді готові ухвалити поправки до постанови, які дозволять перебування на території України військовослужбовців іноземних держав.

Також ми повідомляли, що американський військовий експерт Денні впевнений, що у разі вторгнення Росії в Україну НАТО направить на Схід війська швидкого реагування.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини