22 листопада 2021, 11:08

"Це лише питання часу", – Ярош звернувся до українців на тлі "Вагнергейту"

Вторгнення російської армії є лише питанням часу – політичні чвари треба відкинути, вважає Ярош.

"Це лише питання часу", – Ярош звернувся до українців на тлі "Вагнергейту"

Командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош звернувся до українців на тлі політичного скандалу у зв'язку з публікацією британськими журналістами розслідування про "Вагнергейт" і закликав їх об'єднатися на тлі ймовірності масштабного вторгнення російської армії на територію України.

Про це Ярош написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook і заявив, що і влада, і опозиція заслужили на велику кількість критичних заяв на власну адресу.

Однак зараз не час політичних чвар і, незважаючи на різні політичні позиції, перед російською загрозою необхідно діяти на користь України.

"І владі, і опозиції можна та треба наговорити багато поганих слів. Заслуговують. Але всім нам, патріотам України, треба думати, окрім політики, про захист держави, про оборону нашої землі від ворогів зовнішніх і внутрішніх. Нам завжди, незважаючи на "червону", "зелену", "жовту", "біло-синьо-червону" тощо брехню, треба діяти на користь держави", - зазначив він.

За словами Яроша, Росія не залишила планів масштабного вторгнення на територію України – він закликав українців об'єднуватись навколо українських Збройних сил, які є головною основою безпеки країни.

"Ерефівський ворог преться далі. Широкомасштабне вторгнення його військ – питання часу та Божої волі. Щоб там не було, вважаю, найкраще нам усім, українцям, об'єднуватися навколо Збройних сил України. ЗСУ не володарі та не політики. Вони захисники нашої Української Нації та Держави! Вони наше майбутнє! Об'єднуємо лави навколо Українських Збройних сил! P. S. Вибачте за патетику, але це істина..." - наголосив Ярош.

Раніше повідомлялося, що Пентагон стурбований ситуацією на українському кордоні: військову активність РФ ретельно моніторять США. За відомостями американської представниці, через 8-й рік агресії з боку РФ вже загинуло понад 13 тис. громадян на Південному Сході України. При цьому десятки тисяч було поранено, ще понад 1,5 млн людей вимушено є переселенцями та біженцями.

Нагадаємо, міжнародні експерти оприлюднили докази воєнної агресії РФ в Україні.

Також повідомлялося, що напередодні у США закликали надіслати Україні додаткові війська.

У Франції висловили стурбованість погіршенням ситуації з безпекою в Україні та застерегла Москву від подальшої ескалації. Міністри нагадали Кремлю про зобов'язання Росії в рамках ОБСЄ щодо діяльності військових і прозорості їх пересування, а також заявили про необхідність організації найближчим часом саміту в "нормандському форматі" на рівні глав держав.

Останні новини