20 листопада 2021, 08:53

Гордон поставив Офісу Зеленського ключове питання про агентів РФ після зірваної операції щодо "вагнерівців"

Дмитро Гордон після зірваної операції з "вагнерівцями" поставив незручне питання президенту про можливих агентів РФ у його оточенні.

Гордон поставив Офісу Зеленського ключове питання про агентів РФ після зірваної операції щодо "вагнерівців"

Український журналіст Дмитро Гордон звернувся з питанням до президента Володимира Зеленського у зв'язку зі зривом спецоперації ГУР МО з упіймання "вагнерівців".

Його він поставив увечері 19 листопада в етері політичного ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера" на телеканалі "Україна", повідомляє Діалог.UA.

З'явилися докази, що зрив важливих операцій українських спецслужб стався з вини Офісу президента України. Гордон вважає, що це могло бути навмисне шкідництво інтересам країни.

"Я хочу знати, чи є в оточенні президента агенти Росії. Хто з людей, пов'язаних із президентом, підтримує відносини зі спецслужбами РФ?" – заявив Гордон під час програми.

Він висловив думку, що Зеленський має усунути від роботи людей, яких ексголова ГУР МО генерал Василь Бурба звинуватив у зриві спецоперації.

Контекст

Скандал із "вагнерівцями" в Україні спалахнув заново через розслідування групи Bellingcat, яке вийшло 17 листопада. Журналісти з'ясували, що арешт десятків російських найманців, які брали участь у війні проти України, зірвався після того, як голова Офісу президента України Андрій Єрмак від імені президента попросив відкласти операцію на її фінальному етапі.

В ОП спочатку категорично заперечували існування операції, але згодом були змушені визнати. Винні у зриві досі не покарані.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Захід підозрює "праву руку" Зеленського у роботі на РФ: "Був у курсі спецоперації щодо "вагнерівців"".

Ми також писали, що Порошенко висловився про операцію щодо ПВК "Вагнер": "Були незаперечні докази для Гааги проти Путіна".

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини