19 листопада 2021, 18:57

США відповіли кадрами війни на Донбасі на "мирну" заяву Росії

Росія заявляє, що ніколи нікому не загрожувала – у відповідь Посольство США в Україні опублікувало фото агресії на Донбасі.

США відповіли кадрами війни на Донбасі на "мирну" заяву Росії

Посольство США в Україні оприлюднило фото військових обстрілів на сході у відповідь на меседж Кремля про миролюбну політику Росії.

Кадри публікує ТГ-канал "Український діалог".

"Ви можете чути заяви від російських чиновників та їхніх промовців на кшталт: "Росія ніколи нікому не загрожувала, не загрожує і не становить ні для кого загрози". Серйозно?" – прокоментували американські дипломати.

В об'єктив потрапили жахливі кадри після аварії рейсу MH17 у 2014 році в ОРДО та наслідки війни у колись промисловому Донбасі.

У посольстві рекомендували аналізувати всі слова та не довіряти неперевіреній інформації.

Нагадаємо, восени 2021 року стало відомо про нове нарощування військової сили на кордоні з Україною. Захід висловив занепокоєння через те, що відбувається, проте прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Росія ні для кого не становить загрози.

Попри ці слова Кремля іноземні ЗМІ продовжували фіксувати рух техніки, особливо після закінчення навчань "Захід-2021".

У НАТО та США попереджають про можливий наступ армії Росії вже цієї зими. Генсек альянсу Єнс Столтенберг вважає, що якщо цей сценарій реалізують, то часу на підготовку може не вистачити.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини