19 листопада 2021, 09:40

Поліція отримала нову інформацію у справі про смерть Полякова: Монастирський розкрив деталі

Поліція України отримала доступ до мобільного телефона Антона Полякова, який помер у Києві 8 жовтня у віці 33 років.

Поліція отримала нову інформацію у справі про смерть Полякова: Монастирський розкрив деталі

Голова МВС України Денис Монастирський заявив, що завдяки міжнародному партнеру Україні вдалося отримати доступ до мобільного телефона народного депутата Антона Полякова. У поліції заявили, що найближчим часом відбудеться брифінг, де буде озвучено нові деталі, пов'язані зі смертю нардепа.

Учора, 18 листопада, Монастирський у прямому етері передачі "Право на владу" на каналі "1+1" озвучив нову інформацію у справі Антона Полякова. За словами міністра, Київ отримав доступ до телефона нардепа та поліція "змогла скласти весь пазл".

Очільник МЗС України заявив, що поліція завершує проведення всіх необхідних експертиз і незабаром буде проведено брифінг, де правоохоронці озвучать нові подробиці у справі народного депутата. За словами Монастирського, "пазл" майже склався.

Учора, 18 листопада, Верховна Рада утворила тимчасову слідчу комісію у зв'язку зі смертю депутата Антона Полякова.

Нагадаємо, 8 жовтня у Києві пізно вночі у віці 33 років пішов із життя депутат ВРУ Поляков. Поліція заявила, що йому стало погано у таксі, а бригада швидкої допомоги не змогла його реанімувати. Було порушено кримінальну справу за статтею "Умисне вбивство", але з приміткою "природна смерть".

Згідно з медичним висновком смерть настала внаслідок гострої коронарної недостатності. 9 жовтня депутат від "Слуги народу" Галина Янченко заявила, що причина смерті депутата – реакція організму на алкоголь і метадон.

У поліції завили, що Поляков міг як і сам приймати ці препарати, так і його могли змусити це зробити. У день смерті Поляков контактував лише з таксистом Русланом Джамбулатовим і ще однією людиною, особу якої поліція не розкриває.

Останні місяці життя Поляков жив зі Скороход, а напередодні смерті вони посварилися. У день трагедії депутат вживав спиртні напої.

У поліції завили, що згідно з камерами відеоспостереження Поляков залишав ресторан у день трагедії у "здоровому стані".

Раніше ми повідомляли, що, за словами Геннадія Москаля, Поляков не був наркоманом, про що свідчать його зіниці.

Нагадаємо, 1 листопада поліція викликала на повторний допит нардепа Скороход, з якою Поляков останнім часом проживав. Вона твердить, що Антона вбили.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини