17 листопада 2021, 13:59

Кива розповів членам "ОПЗЖ", як помститься за відібрану зброю: ЗМІ почули розмову у Раді

Кива погрожує представникам чинної влади розправою після рішення забрати нагородну зброю.

Кива розповів членам "ОПЗЖ", як помститься за відібрану зброю: ЗМІ почули розмову у Раді

Нардеп "ОПЗЖ" Ілля Кива відзначився неоднозначною поведінкою у залі засідань Парламенту, агресивно реагуючи на рішення голови Міністерства внутрішніх справ позбавити депутата нагородної зброї та наукового ступеня.

Відповідне відео опублікував Телеграм-канал "Через плечо", у розпорядженні якого опинилося відео розмови Киви зі своїми однопартійцями у залі ВР.

Кадри публікує Телеграм-канал "Український діалог".

Кива поскаржився колегам по "ОПЗЖ", що з ним сталося останнім часом.

"Ви (влада) тільки можете забирати у мене нагороди, які я заслужив. А я у вас забиратиму ваші життя. Забрали нагородну зброю, позбавили державних нагород, позбавили наукового ступеня", – заявив політик.

Журналісти нагадують, що йдеться про два пістолети. Їх нардеп від "ОПЗЖ" отримав у подарунок від колишнього голови МВС Арсена Авакова.

Раніше Киву було позбавлено права користуватися його нагородною зброєю. На цьому наголосив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський у зверненні до українців. Відео було опубліковано на YouTube-каналі МВС увечері 16 листопада. Він уточнив, що про пістолет "Форт-17", який 20 травня 2015 року йому вручив особисто тодішній очільник МВС Арсен Аваков. За словами Монастирського, причиною його рішення стала "негідна поведінка" Киви, якою він "дискредитував сам факт нагородження".

Раніше Діалог.UA повідомляв, що проти Іллі Киви відкрито кримінальну справу. Нардепа запідозрили у держзраді, як і лідера його партії.

Ми також писали, що у будинку Киви відбуваються обшуки. Нардеп від "ОПЗЖ" дав коментар.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини