16 листопада 2021, 10:15

У будинку Киви проводять обшуки: нардеп від "ОПЗЖ" дав коментар

Співробітники Офісу Генпрокуратури та ДБР прийшли з обшуками до народного депутата від "ОПЗЖ" Іллі Киви.

У будинку Киви проводять обшуки: нардеп від "ОПЗЖ" дав коментар

Сьогодні, 16 листопада, близько 6:00 правоохоронці прийшли з обшуками до будинку, у якому проживає проросійський народний депутат Ілля Кива. Інформацію підтвердив Вадим Рабінович, який перебуває на місці подій.

Першим новину про обшуки повідомив нардеп Вадим Рабінович на своїй сторінці у Facebook.

Він також виклав одне фото та два відеоролики, на яких спілкується з правоохоронцями та просить їх представитися.

Пізніше інформацію про обшуки підтвердив і сам Кива на своїй сторінці у Telegram-каналі. За його словами, обшуки відбуваються у приватному будинку, де проживає його дитина.

Нардеп від "ОПЖЗ" припустив, що ці обшуки пов'язані з привітанням Путіна з днем народження, а також із тим, що Кива любить "червону зірку" та "святкував" убивство Бандери.

За словами проросійського політика, обшуки проводять працівники ДБР та Офісу Генерального прокурора України. Він упевнений, що всі статті надумані та його переслідують як опозиційного політика.

У Киви троє дітей: Марія, Георгій і Катерина. Старшій дочці 27 років, а молодшій – два роки. У своїй декларації Кива вказав лише одну квартиру у Києві, яка записана на старшу дочку.

7 жовтня Кива на фоні прапора України привітав Путіна з днем народження. 15 жовтня він "відсвяткував" день убивства Бандери, опублікувавши відеоролик з автоматом у руках.

Генпрокуратура України порушила відразу дві кримінальні справи, включно і за державну зраду.

Раніше ми повідомляли, що у листопаді Кива виклав у Мережу відеоролик, на якому він з автоматом стріляє по мішені у вигляді Бандери. Наприкінці він заявляє, що є борцем із нацизмом.

Після порушення справи про держзраду Кива опублікував відеоролик, у якому заявив, що й надалі "боротиметься за відновлення братніх відносин" із Росією.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини