15 листопада 2021, 19:05

Студент зі Львова образив українських військових: "Новий сезон "Світу тварин""

Студент у Львові назвав патріотів "тваринами" і освідчився у любові до Радянського Союзу.

Студент зі Львова образив українських військових: "Новий сезон "Світу тварин""

Черговий прихильник проросійської політики та СРСР – студент НУ "Львівська політехніка". Провокаційні відео оприлюднили у Telegram-каналі "Катарсис".

Зокрема, студент називає себе антинаціоналістом, який прикрасив стіни свого житла прапором СРСР. А ще він вважає образи українських патріотів демонстрацією власної "крутості". Так, юнак опублікував відео з маршу до Дня захисника, назвавши патріотів "тваринами".

У найкращих традиціях пропагандистських повідомлень хлопець називає війну на Донбасі "безглуздою" та зізнається, що "русофілу" важко жити у Львові. А ще він пишається тим, що виводить із себе викладача з історії, озвучуючи наративи Кремля.

Також підліток опублікував ролик на пропагандистську пісню "Вставай, Донбас", вимагаючи від ЗСУ "забиратися" з фронту.

Заяви молодика не залишилися непоміченими. Після шквалу критики "русофіл" видалив частину своїх відео.

Нагадаємо, директор театру "Браво", акторка Любов Титаренко виявилася затятою прихильницею "ру***ого міра". Вона відкрито заявила, що Росія нібито довго житиме через повагу до російських класиків. Водночас Україні вона передбачила смутні часи.

Раніше пропіаритися за рахунок мовного скандалу намагалася блогерка з Києва. Однак її вчинок приніс не славу та популярність, а позбавив її роботи в ІТ-компанії.

А дівчина з Чугуєва, яка образила воїнів ЗСУ, потрапила до "Миротворця". Після резонансу у Мережі дівчина заявила про погрози на її адресу.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини