11 листопада 2021, 09:36

МВС України звернулося до жителів прикордонних районів у зв'язку із ситуацією з мігрантами у Білорусі

За оцінюванням МВС, у сусідній Білорусі перебуває близько 5 тисяч мігрантів – відомство звернулося до мешканців прикордонних районів.

МВС України звернулося до жителів прикордонних районів у зв'язку із ситуацією з мігрантами у Білорусі

Українців, які проживають у районах, що межують з Білоруссю, закликають повідомляти у поліцію про ймовірну появу незнайомців, попросив перший заступник голови МВС Євген Єнін в ефірі "Україна 24".

Він зазначив, що національні спецслужби та підрозділи відомства через міграційну проблему у сусідній державі приведені у підвищену бойову готовність: загострення може статися у будь-який час.

У МВС отримують оперативні відомості від усіх спецслужб. Так, відомо, що у Білорусі перебувають близько 5 тис. мігрантів з країн Близького Сходу, тому, за словами заступника голови відомства, щоб уникнути ймовірної загрози, оперативники та силовики посилюються біля держкордону України. Також українські прикордонники перебувають у постійному контакті з польськими колегами з цієї проблеми.

За інформацією Єніна, зараз глава МВС Денис Монастирський планує особисто проінспектувати обстановку на кордоні, яку патрулюють понад 8 тис. військових різних підрозділів відомства.

Крім того, Нацполіція інтенсивно контактує з місцевими громадянами, попереджаючи про ймовірні проникнення нелегалів і можливі провокації з їхнього боку. Також силовики перевіряють технічні засоби, які контролюють українсько-білоруський кордон.

Нагадаємо, ЄС готував "відповідь" режиму Лукашенка за кризу з мігрантами на кордоні Польщі.

Раніше у Білорусі натякнули на ще більші проблеми для Польщі та Литви щодо міграційної кризи.

А Путін і Лукашенко зателефонували та звинуватили Польщу у "жорстокості" до мігрантів.

Крім того, Гордон сказав, чому Лукашенко не влаштував міграційну кризу Україні.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини