11 листопада 2021, 08:37

"Цю гру краще не починати", – Зеленський пригрозив великому бізнесу "пекельним періодом"

Через поширення олігархічними структурами "страшилок" про нібито дефіцит вугілля та газу в Україні у держави може луснути терпець.

"Цю гру краще не починати", – Зеленський пригрозив великому бізнесу "пекельним періодом"

Глава держави у відеозверненні до українців застеріг великий бізнес від помилок минулих років. Щорічний сценарій цього разу може вилитися у неприємні наслідки.

За словами Зеленського, щороку восени та взимку деякі олігархічні структури розпочинають гру під назвою "штучний дефіцит". На тлі фейкових новин про нестачу вугілля та газу збільшується попит і ціна на них, через що виграє бізнес, тужніше набиваючи кишені своїх власників. Президент закликав "не кошмарити" людей тим, що вони "замерзнуть у темряві та без води".

"Я впевнений, що цього року цю гру краще не починати, бо, крім вашого "штучного дефіциту", цілком реальний наш дефіцит – дефіцит терпіння. А коли у держави закінчується ангельський терпець, у когось починається пекельний період", – сказав Зеленський.

Нагадаємо, 1 листопада Росія зупинила постачання енергетичного вугілля в Україну. Москва намагається завдати більше шкоди Києву та населенню нашої країни, повторюючи сценарій "енергетичної війни" 2014 року.

Раніше Володимир Зеленський та емір Катару Тамім Аль Тані провели двосторонній діалог про постачання зрідженого газу до України.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини