10 листопада 2021, 15:57

Порошенко проти Зеленського: соціологи з'ясували, хто б переміг у другому турі виборів зараз

Зеленський перемагає в обох турах виборів президента, проте продовжує втрачати перевагу.

Порошенко проти Зеленського: соціологи з'ясували, хто б переміг у другому турі виборів зараз

У разі проведення виборів президента станом на початок листопада у першому турі перемогу здобув би чинний глава держави Володимир Зеленський, проте розрив із другим місцем знизився до 6%.

Про це повідомляють інформаційні агенції, публікуючи результати опитування, проведеного центром SOCIS.

Соціологи зазначають, що чинний президент Володимир Зеленський все ще залишається найрейтинговішим українським політиком: за нього у першому турі готові проголосувати 18,6% українців.

Друге місце посідає п'ятий президент Петро Порошенко, якого підтримують 12,6% опитаних.

На третьому місці один із лідерів "ОПЗЖ" Юрій Бойко (8,2%), на четвертому - лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко з підтримкою 7,8%.

При цьому у другому турі перемогу здобуває чинний президент Зеленський, випереджаючи свого основного конкурента - Петра Порошенка.

Соціологи наголошують на тенденції до зниження рейтингу чинного президента Володимира Зеленського. Деякі експерти також фіксують початок інформаційної кампанії проти чинного глави держави на низці основних українських телеканалів. Частина з них пов'язує критику щодо Зеленського з прийняттям і підписанням антиолігархічного закону, який був поданий до Парламенту з особистої ініціативи глави держави.

Раніше ми повідомляли, що Петро Порошенко готовий висунути свою кандидатуру на президентські вибори 2024 року, якщо такий запит надійде від громадян України.

Нагадаємо, на початку листопада 2021 року Центр Разумкова провів опитування про президентські вибори. Розрив між Зеленським і Порошенком склав лише 6%.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини