8 листопада 2021, 13:28

"Виставити його з країни", - Ганапольський потрапив у скандал із заявою про повалення Зеленського

Ганапольський заявив, що 5 українських олігархів є реальними господарями країни та можуть повалити Зеленського.

"Виставити його з країни", - Ганапольський потрапив у скандал із заявою про повалення Зеленського

Російський журналіст радіо "Луна Москви" та телеведучий каналу "Прямий" Матвій Ганапольський заявив, що реальними господарями України є 5 олігархів, які можуть повалити президента Володимира Зеленського. Мало того, за словами Ганапольського, після підписання антиолігархічного закону олігархи "зітруть Зеленського на порох".

Про це Ганапольський заявив у прямому ефірі телеканалу "Прямий" у програмі "Моя Україна".

Реагуючи на підписання президентом антиолігархічного закону, телеведучий заявив, що реальними господарями України є олігархи Рінат Ахметов, Віктор Пінчук та Петро Порошенко, які можуть влаштувати змову проти Зеленського та повалити президента.

"Ці п'ятеро людей зітруть Зеленського на порох. Якщо ці люди зустрінуться у когось на дачі та скажуть "що це таке", то все, на цьому Зеленський закінчиться", - заявив Ганапольський.

Телеграм-канал "Телекошмар", який коментує новини українського медіаринку, розкритикував російського журналіста після його заяви та зазначив, що присутні у студії самі розгубилися, почувши заяву Ганапольського.

"Ганапольський, перерахувавши Порошенка, Ахметова та Пінчука, назвав саме олігархів реальними господарями країни. Мало того, Ганапольський ще й розповів, що олігархи, якщо зберуться разом, здатні фактично повалити президента або як мінімум протиставити себе державі так, що президент нібито нічого не зможе зробити. "Браво, Матвію! Саме так Українська держава й існувала з 1990-х, коли олігархи все вирішували, а тепер цю публіку відсувають від важелів впливу, чому вони й бісяться", - йдеться у повідомленні.

На думку автора телеграм-каналу, олігархам України украй невигідний закон, раніше ухвалений Радою.

"Ахметов-ТВ, канали Порошенка, медіа Медведчука синхронно мочать главу держави. Для чого? Чому? Тому що олігархи вважають, що це вона повинні керувати країною, а не демократично сформовані інститути влади. По-моєму, присутні у студії самі були у шоку, що Матвій це крякнув", - зазначив автор повідомлення.

Нагадаємо, Зеленський 5 листопада поставив свій підпис під гучним "антиолігархічним" законом. Він увів документ у силу. Зеленський запевнив, що документ - це один із кроків до інтеграції у ЄС і членства у НАТО. Президент, коментуючи закон, зазначив, що завдяки йому в Україні зникне така неформальна "гілка влади", як олігархат. Ключова мета документа - поділ великого бізнесу та політики. Зеленський вважає, що він допоможе виключити деструктивний вплив олігархату на економіку країни.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що депутати "ЄС" та "Слуга народу" влаштували суперечку перед голосуванням за закон про олігархів.

Ми також писали, що п'ять нардепів можуть опинитися у реєстрі олігархів: у "Слузі народу" назвали терміни.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини