8 листопада 2021, 11:34

Головнокомандувач ЗСУ Залужний виступив проти Бутусова через слова про "російського шпигуна" у Зеленського

Залужний виступив гарантом порядності Демченка, зробивши заяву на тлі звинувачень із боку Бутусова.

Головнокомандувач ЗСУ Залужний виступив проти Бутусова через слова про "російського шпигуна" у Зеленського

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заступився за першого заступника секретаря РНБО Руслана Демченка, якого напередодні журналіст Юрій Бутусов звинуватив у шпигунстві на користь Росії.

Бутусов, який виступив у прямому етері програми "Свобода слова Савіка Шустера", заявив, що Демченко – учасник агресії РФ у Криму.

Також, за словами журналіста, Демченко має й іншу посаду – голова Комітету з розвідки при президенті.

Однак у конфлікт вступив Головнокомандувач ЗСУ Залужний, який на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook виступив гарантом порядності та професіоналізму Демченка.

Його заяву підтримав командувач Української добровольчої армії (УДА) Дмитро Ярош.

"Знаю Руслана Демченка з 2014 року. У складний для держави період він разом із головою СММ ОБСЄ Ертурулом Апоканом прискорено встановлював у Дебальцевому наглядові пости Місії, визначаючи їх місце розташування. Ідея з української сторони полягала у тому, щоб показати світові: Дебальцеве під нашим контролем. Я неодноразово мав нагоду переконатися у високому професіоналізмі Руслана Михайловича, його вмінні вирішувати складні завдання та особистій мужності", - зазначив Головнокомандувач ЗСУ.

Як зазначив редактор "Цензор.НЕТ" Юрій Бутусов, Демченко – один із ключових керівників у сфері оборони України з найвищим доступом до держтаємниці. Саме він формує бачення президента України щодо війни, роботи спецслужб і переговорів із Росією.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини