5 листопада 2021, 19:35

"Так навіть красивіше", – у Мережі з'явився портрет Путіна від львівського депутата, який встиг наробити галасу

Юрій Гринів створив карикатуру на президента Російської Федерації. Нині народний обранець зібрався її продавати.

"Так навіть красивіше", – у Мережі з'явився портрет Путіна від львівського депутата, який встиг наробити галасу

Депутат Львівської міськради від фракції "Європейська солідарність" Юрій Гринів пояснив, навіщо намалював портрет президента РФ Володимира Путіна, передає Діалог.UA.

Про це народний обранець написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. Він стверджує, що малював не просто портрет, а карикатуру. При цьому якщо звичайні малюнки Гринів дарує, то російського вождя збирається продати з молотка.

"Копію відомої карикатури ПТН ПНХ, яку малюють здебільшого на туалетному папері та футболках, хотів би виставити на аукціон, оскільки виявилася велика кількість знайомих, які захотіли її купити... Стартова ціна 1 грн", - оголосив автор.

Гринів пообіцяв, що усі кошти, одержані на аукціоні від продажу карикатури Путіна, передадуть волонтерам. Варто зазначити, що думки серед тих, хто прочитав пост Гриніва, розділилися. Одні вже готові купити його роботу і пишуть, що так Володимир Володимирович "навіть красивіший", тоді як інші звинувачують, що депутат "перевзувся". Втім, більшість "негативних" коментарів радше нагадують жарти. Найбільше лайків отримав відгук "Гарних тваринок ти малюєш".

Питання, чи варто депутатам у робочий час займатися подібною творчістю, залишаємо на розсуд читачів.

Нагадаємо, депутата міськради Юрія Гриніва помітили за незвичайною творчістю: прямо на сесії Львівської міськради він малював портрет людини, дуже схожої на президента Росії Володимира Путіна.

Як повідомлялося раніше, Путін помітно змінився на обличчі після заяви "батьки" Лукашенка.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини