4 листопада 2021, 16:35

Порошенко перехрестився та подякував "ОПЗЖ" за співпрацю у Раді: з'явилося відео

Висловлюючи подяку однопартійцям Віктора Медведчука з "ОПЗЖ", Порошенко перехрестився.

Порошенко перехрестився та подякував "ОПЗЖ" за співпрацю у Раді: з'явилося відео

П'ятий президент Петро Порошенко з трибуни Парламенту подякував фракції Верховної Ради за підтримку ініціативи, яка дозволила збільшити витрати на закупівлю кисневих станцій для COVID-лікарень ще на 800 млн гривень.

Законопроєкт підтримала конституційна більшість зі 336 нардепів.

Виступаючи з трибуни Парламенту, Порошенко висловив подяку усім депутатським фракціям і групам, включно зі "слугами народу" й "ОПЗЖ".

Висловлюючи подяку однопартійцям Віктора Медведчука, Порошенко перехрестився правою рукою та вибачився перед Богом.

Кадри публікує Телеграм-канал "Український діалог".

"... Хочу, нехай Бог простить, подякувати "ОПЗЖ", - перехрестившись, заявив Порошенко, звертаючись до Парламенту.

Інформаційні агентства уточнюють, що голосуванням парламентарі внесли зміни до закону про Державний бюджет, корегуючи витрати на боротьбу з епідемією коронавірусу на тлі різкого загострення ситуації у країні.

Раніше нардеп Гео Лерос влаштував скандал у Раді та перед голосуванням за призначення нового міністра оборони назвав президента Володимира Зеленського "головним зрадником України". Після цього виступ Лероса було перервано, а "слуга народу" Мезенцева попросила розглянути цей інцидент на регламентному комітеті Парламенту.

Згодом з'явилися нові подробиці скандальної витівки депутата Гео Лероса у Верховній Раді, де політик показав непристойний жест під час виступу біля трибуни Парламенту. З'ясувалося, що середній палець нардеп показав не президенту Володимиру Зеленському, а голові Офісу президента Андрію Єрмаку.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини