4 листопада 2021, 15:15

Лерос показав "фак" у Раді не Зеленському: на новому відео добре видно, кому адресований жест

Середній палець Лерос показав не президенту Володимиру Зеленському, а голові президентського офісу Андрію Єрмаку.

Лерос показав "фак" у Раді не Зеленському: на новому відео добре видно, кому адресований жест

З'явилися нові подробиці скандальної витівки депутата Гео Лероса у Верховній Раді, де політик показав непристойний жест під час виступу біля трибуни Парламенту. З'ясувалося, що середній палець нардеп показав не президенту Володимиру Зеленському, а голові Офісу президента Андрію Єрмаку.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив парламентський фотокореспондент Ян Доброносов, який опублікував цілісне відео епізоду. Доброносов перебував у ложі преси та зняв інцидент на камеру, після чого опублікував на своїй сторінці у соцмережі.

На опублікованих кадрах добре видно, що середній палець Лерос показав голові президентського офісу, який також знаходився у залі та сидів ліворуч від Зеленського.

"Лерос показав середній палець Єрмаку!" – прокоментував кадри журналіст, який також опублікував дві фотографії учасників інциденту.

Перший віцеспікер Ради та ексголова "Слуги народу" Корнієнко заявив, що за таке позбавляти мандата чи зарплати не будуть, але усунути від участі у 5 засіданнях можуть. Також Корнієнко прокоментував відключення мікрофона Леросу, заявивши, що це нормально – відключати мікрофон, коли звучать прямі погрози й образи.

Раніше нардеп Гео Лерос влаштував скандал у Раді та перед голосуванням за призначення нового міністра оборони назвав президента Володимира Зеленського "головним зрадником України". Після цього виступ Лероса було перервано, а "слуга народу" Мезенцева попросила розглянути цей інцидент на регламентному комітеті Парламенту.

Нагадаємо, 9 вересня Тищенко напав на Лероса, який виступав із трибуни Парламенту, та почав тягати його залою.

Згодом "слуга" заявив про готовність понести відповідальність за свою поведінку, але при цьому закликав Лероса здати мандат.

14 вересня народного депутата Гео Лероса запідозрили у підпалі власного автомобіля для привернення уваги суспільства. Політик відповів на претензії.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини