3 листопада 2021, 21:18

У Бразилії дали 8 років в'язниці найманцю "ДНР" Лусваргі: попався з наркотиками та зброєю

Російського найманця Рафаеля Лусваргі, якого Україна видала РФ у рамках обміну, засуджено у Бразилії до 8 років в'язниці.

У Бразилії дали 8 років в'язниці найманцю "ДНР" Лусваргі: попався з наркотиками та зброєю

Колишній найманець "ДНР" Рафаель Лусваргі, який приїхав воювати проти України з Бразилії, отримав тюремний термін на батьківщині. Бразильський суд засудив його до 8 років ув'язнення.

Про це повідомило видання "Новинарня".

Лусваргі, повернувшись після Донбасу до Бразилії, вплутався у кримінальну історію з наркотиками та боєприпасами. У травні 2021 року його заарештували у місті Пресиденті Пруденті. У його будинку виявили 25 кг канабісу, кокаїн, а також кілька сотень боєприпасів до вогнепальної зброї.

Колишній найманець запевняв, що наркотики та кулі нібито не його – він зберігав їх на прохання знайомого. Проте суд не повірив у його версію.

26 жовтня його засудили до 8 років 1 місяця та 6 днів в'язниці з конфіскацією майна. Крім того, колишньому найманцю доведеться виплатити штраф у розмірі 28,6 тисячі бразильських реалів (близько $5 тисяч).

Варто зазначити, що Лусваргі — затятий прихильник Росії, відкритий сталініст. Він був заарештований в Україні у 2016 році, коли після Донбасу спробував вилетіти до Бразилії з українського аеропорту Бориспіль.

Найманця засудили до 13 років в'язниці за статтями 258-3 та 260 КК України "Участь у терористичній групі, а також у діяльності незаконних збройних формувань".

У грудні 2019 року РФ включила його до списку на обмін. Він був виданий у невизнану "ДНР". Жити у "республіці", за яку воював, бразильський найманець не схотів. Він одразу виїхав до РФ, з якої потім вилетів додому до Бразилії.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що у Києві активісти знайшли та привели до СБУ бойовика “ЛНР” Лусваргі.

Ми також писали, що церковнослужителі пояснили, як і чому у монастирі опинився найманець Лусваргі.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини