3 листопада 2021, 15:59

Авіакатастрофа Ан-12 під Іркутськом: ЗМІ дізналися про зв'язок лайнера з Україною

На борту літака перебували двоє громадян України, включно з другим пілотом.

Авіакатастрофа Ан-12 під Іркутськом: ЗМІ дізналися про зв'язок лайнера з Україною

Став відомий повний список людей, які знаходилися на борту лайнера "Ан-12", що зазнав аварії під російським Іркутськом. Цікаво, що літак мав безпосереднє відношення до України, оскільки другим пілотом повітряного судна був її громадянин Щучко Олег Валерійович.

Про це повідомив російський інформаційний Телеграм-канал Mash.

На борту також перебував ще один громадянин України Чуприненко Олександр Борисович.

За даними журналістів, літак, який зазнав катастрофи, виконував польотне завдання: віз товари народного споживання до чукотського аеропорту Кепервеєм. Відправився лайнер із Білорусі й туди ж мав повернутися.

Літак, що розбився, був побудований 53 роки тому, повідомляють ЗМІ. У парку авіакомпанії "Гродно" лайнер знаходився з січня 2019 року, до цього ним володіла Asia Airways із Таджикистану.

Повітряне судно зазнало аварії за 7 км від Іркутська під час заходу на посадку. Після падіння у лісовому масиві уламки лайнера спалахнули. Журналістам вдалося з'ясувати, що кількість загиблих зросла до 7 осіб.

Усього на борту знаходилося 8 людей, включно з екіпажем.

У МНС Росії виступили з підтвердженням інформації про зникнення повітряного судна з радарів та уточнили, що літак був вантажним. На місці аварії вже працюють служби рятувальників. В Інтернеті з'явилися перші фотографії з місця аварії. Судячи з розміру уламків та пожежі, кількість жертв може збільшитися.

За даними журналістів, екіпаж повітряного судна не зміг приземлитися на злітно-посадкову смугу та спробував піти на друге коло, проте впав з висоти у кілька сотень метрів. За словами інформованого джерела, пасажири літака загинули внаслідок пожежі, яка спалахнула після падіння лайнера у лісовому масиві.

Ми також писали, що раніше сталася аварія російського літака L-410 у Татарстані. Момент удару об землю потрапив на відео.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини