3 листопада 2021, 15:38

Богомолов, який зіграв у фільмі про Донбас, і Ко: СБУ заборонила в'їзд 32 російським акторам

СБУ на запит Мінкультури й інформаційної політики України заборонила в'їзд до країни ще 32 російським акторам. Відтепер у "чорному списку" 258 людей.

Богомолов, який зіграв у фільмі про Донбас, і Ко: СБУ заборонила в'їзд 32 російським акторам

Сьогодні, 3 листопада, на запит Міністерства культури й інформаційної політики України співробітники СБУ внесли до "чорного списку" ще 32 російських акторів, які загрожують національній безпеці.

Серед новоприбулих можна виокремити російського актора Павла Богомолова, який встиг знятися у фільмі "Сонцепік", повідомляє "Інтерфакс".

Павло Богомолов є не лише актором, а й каскадером. Він зіграв у понад 50 російських фільмах, а один з останніх – "Сонцепік". Фільм вийшов у російський прокат у серпні та розповідає про війну на Донбасі у 2014 році.

У стрічці йдеться про події на Луганщині, де головний герой, колишній афганець, не хоче воювати та стає водієм швидкої допомоги. Там йому доведеться стати свідком бойових дій і приходу до регіону найманців із ПВК "Вагнера".

Нині повний список російських акторів налічує 258 прізвищ.

Варто зазначити, що на початку жовтня СБУ вже вносила до "чорного списку" 14 нових прізвищ російських акторів, яким заборонено в'їзд до України.

Раніше ми повідомляли, що на початку жовтня 2021 року президент України попросив внести до нового списку санкцій від ЄС прізвища тих росіян, які організували вибори до Держдуми на окупованих територіях України.

Нагадаємо, Росія направила в Україну перелік питань, які планує обговорити Путін на зустрічі із Зеленським. Окремим пунктом було винесено питання про зняття санкцій.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини