3 листопада 2021, 11:32

Антивакцинатори заблокували центр Києва – почалися конфлікти з поліцією, протестувальники перекрили рух транспорту

Сотні противників вакцинації вийшли на акцію протесту у Києві та заблокували урядовий квартал.

Антивакцинатори заблокували центр Києва – почалися конфлікти з поліцією, протестувальники перекрили рух транспорту

Антивакцинатори повністю перекрили автомобільний рух під ВР у центрі Києва. Мітингувальники влаштували масштабну акцію протесту у центрі столиці в урядовому кварталі, вимагаючи скасування карантинних обмежень і заборони примусової вакцинації громадян від коронавірусу.

Кадри публікує Телеграм-канал "Український діалог".

Поліція просить їх пропускати хоча б громадський транспорт, але поки що автобусам доводиться розвертатися.

п

На аргументи правоохоронців, що вони порушують закон, протестувальники відповідають, нібито їхні права також порушуються.

Журналісти з місця подій передають, що антивакцинатори перекривають все більше вулиць в урядовому кварталі. Водії конфліктують із протестувальниками. Лунає нецензурна лексика.

Кореспонденти видання PavlovskyNews публікують відео конфліктів, що відбуваються між автомобілістами й учасниками протестів.

Пропускають без проблем лише швидкі.

Поліції доводиться заспокоювати водіїв і довго просити антивакцинаторів, щоб вони пропускали авто на синіх номерах.

В Інтернеті ведеться пряма трансляція заходу, причому у коментарях користувачі емоційно з'ясовують стосунки один з одним. Частина аудиторії закликає мітингувальників схаменутися, заявляючи про гострий спалах коронавірусу у країні. Антивакцинатори висловлюють підтримку протестувальникам і просять продовжувати чинити тиск на владу.

Раніше лікар Комаровський закликав українців вакцинуватись тими препаратами від коронавірусу, які вже існують. Надалі вони зможуть боротися з новими штамами вірусу.

Нагадаємо, у середині жовтня 2021 року Комаровський звернувся до громадян України із закликом вакцинуватися, щоб для багатьох ця осінь не була останньою.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини