2 листопада 2021, 14:34

На Донбасі посилять регулярну військову присутність: для ЗСУ на Луганщині зведуть військове містечко

Губернатор Луганської області незабаром обговорить будівництво військового містечка з представниками Кабінету міністрів. Там зможуть розміщуватись тисячі українських захисників.

На Донбасі посилять регулярну військову присутність: для ЗСУ на Луганщині зведуть військове містечко

У Сєверодонецьку зведуть військове містечко, де розміщуватимуться кілька тисяч українських солдатів, інформує Луганська ОДА.

За даними губернатора Луганщини Сергія Гайдая, вже є план проекту. Через тиждень це питання розглянуть із представниками уряду держави.

В ОДА запевнили, що такий об’єкт не буде абсолютно закритим. Відомо, що за планом будівельного проекту передбачено адмінкомплекс, житлові будинки й інфраструктуру, до того ж тут мають намір розгорнути і військовий госпіталь.

Також очікується, що саме військове містечко за своїми масштабами буде досить великим. Його незабаром почнуть зводити поряд із аеродромом.

Примітно, раніше глава держави Володимир Зеленський заявляв, що на Донбасі мають намір звести пару аеропортів, які будуть тимчасовою альтернативою повітряних гаваней, що не функціонують в окупованих Луганську і Донецьку.

Нагадаємо, в Україні очікують від Росії сумлінного виконання домовленостей саміту лідерів "нормандського формату" щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Учора у Харкові офіційно оголосили переможця на посаду мера міста.

Напередодні Арестович висміяв РФ за стягування армії на кордон із Україною.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини