28 жовтня 2021, 14:01

Смертельна ДТП у Харкові: 10 великих бізнесменів пішли проти покровителів мажора та зробили заяву

Десять великих українських бізнесменів виступили з ініціативою фінансувати захист постраждалих в аварії у Харкові.

Смертельна ДТП у Харкові: 10 великих бізнесменів пішли проти покровителів мажора та зробили заяву

Резонансна аварія зі смертельними наслідками, учасником якої став 16-річний Микола Харківський, продовжує активно обговорюватись у соціальних мережах. Поведінка молодого мажора з Харкова настільки обурила громадськість, що 10 великих українських бізнесменів виступили з ініціативою фінансувати захист постраждалих в аварії від покровителів підлітка.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив харківський бізнесмен Юрій Сапронов.

За його словами, сім'ї постраждалих можуть самостійно обрати адвоката, проте група бізнесменів готова запропонувати свої послуги та рекомендує звернутися до відомого харківського юриста Ігоря Черняка.

Сапронов розповів, що до нього звертаються десятки людей із проханням надати потерпілим допомогу.

"Вибір адвоката - прерогатива сімей потерпілих. У нас є пул з 10 осіб, поки 10 бізнесменів, готових фінансувати захист постраждалих від свавілля юної мразі та його покровителів. Пройшла доба, у мене у стрічці було ТРИ десятки прохань від людей із посиланням на прохання допомогти потерпілим з адвокатами. Телефон Ігоря Черняка їм передали. На зв'язок з ним вони ПОКИ не виходили. Ми ГОТОВІ. Вибір за постраждалими", - зазначив він.

Бізнесмен перерахував прізвища українських бізнесменів з Києва, Харкова й Одеси, які готові надати юридичну та фінансову підтримку сім'ям постраждалих.

Сапронов наголосив, що лише громадський резонанс і прозорий розгляд справи допоможе уникнути спроб "відмазати" мажора від правосуддя.

"Фінансуємо ВСІ витрати на судовий процес. Обіцяємо ВСІ у паблік. Феміда не зможе продатися, тільки якщо все буде голосно, прозоро та світло. Хабарів не даємо.

P.S. Близькі до постраждалих, передайте, будь ласка, телефон Ігоря Черняка. +380509618027. Ми не нав'язуємо себе, але готові допомогти від "А" до "Я". Думаю, навряд чи можна зібрати подібну групу юристів і бізнесменів для Вашого захисту. У ній не лише харків'яни, а й кияни, й одесити.

Вибір за вами!

P.S. Зробіть репост, будь ласка. За репост прошу втретє на свою історію у ФБ", - наголосив бізнесмен.

Його пост зібрав тисячі лайків і близько 2000 ріпостів. Крім того, у коментарях користувачі висловлюють бізнесменові подяку за ініціативу.

Суд відправив до слідчого ізолятора на 2 місяці без права застави 16-річного Миколу Харківського, якого підозрюють у скоєнні смертельної ДТП у Харкові. Захист просив відправити підозрюваного під домашній арешт, оскільки йому нібито не надали належної медичної допомоги. Більше того, адвокат заявив, що за кермом Infiniti міг бути не його підзахисний.

Раніше ми повідомляли, що у 2020 році суд Харкова ухвалив вирок 15-річному Миколі за стрілянину у супермаркеті у вигляді 1 року умовно. За рік хлопець став винуватцем уже смертельної аварії.

Нагадаємо, харківський бізнесмен Сапронов був неприємно вражений поведінкою 16-річного підлітка, який вчинив смертельну аварію. Він звернув увагу на той факт, що хлопець постійно говорить про зв'язки та гроші, які все вирішують у цьому світі.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини